فهرست
گل‌گهر-استقلال؛ رفت و برگشت بی‌تماشاگر!
گل‌گهر-استقلال؛ رفت و برگشت بی‌تماشاگر!

گل‌گهر-استقلال؛ رفت و برگشت بی‌تماشاگر!

آی اسپورت - با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور تمام بازی‌های هفته بیست و یکم بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. استقلال تهران باید در سیرجان به مصاف گل‌گهر این شهر برود، بازی رفت این دو تیم که در تهران برگزار شد با نتیجه ۲ بر یک به سود استقلال به پایان رسید، نکته جالب درباره بازی رفت، بدون تماشاگر بودن آن بازی به دلیل محرومیت هواداران استقلال بود. تا اندک هواداران سیرجانی گل‌گهر که می‌خواستند راهی تهران شوند محروم از دیدن بازی تیمشان مقابل استقلال شوند.

گل‌گهر که این فصل به لیگ‌برتر راه یافته است باید ۲ بازی مهم با استقلال و پرسپولیس در سیرجان برگزار کند تا هواداران این تیم برای اولین بار شاهد تقابل تیمشان با پایتخت‌نشینان لیگ برتر باشند، بازی اول فردا در حالی برگزار خواهد شد که این بازی به دلیل ویروس کرونا بدون تماشاگر برگزار خواهد شد و هواداران گل‌گهر اولین بازی مهم فصل با یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس را که میزبان بودند، محروم از تماشاگر باشند مانند بازی رفت!

اما این تیم در یک بازی مانده به پایان لیگ برتر باید میزبان پرسپولیس باشد، این تنها بازی باقی مانده از بین ۲ بازی بزرگی است که سیرجانی‌ها مدت‌هاست به امید آن لیگ را دنبال می‌کنند. گل‌گهری‌ها امیدوارند آن بازی حداقل با حضور تماشاگران برگزار شود تا هواداران این تیم از نزدیک حداقل شاهد دیدار تیمشان با یکی از پرطرفدارترین تیم‌های ایران باشند. باید منتظر ماند و دید که آیا سریجانی‌ها موفق به ماندن در لیگ می‌شوند یا با سقوط این تیم به لیگ یک آرزوی هواداران این تیم برای تقابل با استقلال و دیدن دیدار این تیم بر باد خواهد رفت.

     
آی اسپورت
2020-02-26 22:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر