فهرست
پشت پرده: چرا آقای اقتصادی جای طاهری سفر می‌کند؟
پشت پرده: چرا آقای اقتصادی جای طاهری سفر می‌کند؟

پشت پرده: چرا آقای اقتصادی جای طاهری سفر می‌کند؟

آی اسپورت - شهروز پاشاکی اوایل فصل خیلی در کنار بازیکنان پرسپولیس دیده می شد ولی به دستور مدیران باشگاه دیگر حق حضور در اردوهای پرسپولیس را ندارد و سرخپوشان هم نباید با او رفت و آمدی داشته باشند. او که عنوان پسردایی علی کریمی را یدک می کشد، در صفحه اجتماعی خود از نقش محمد ترکاشوند در باشگاه پرسپولیس نوشت و این سؤال را مطرح کرد که آیا علی اکبر طاهری ممنوع الخروج است؟

پاشاکی نوشت: «مدتی است برای من سوالی پیش آمده و ذهنم را مشغول کرده، اینکه چرا در سفر های خارجی شخص دکتر طاهری در کنار تیم نیست! بلکه آقای اقتصادی را همراه تیم به سفرها می فرستد؟  حتی در قرعه کشی جام باشگاه های آسیا در مالزی، دکتر طاهری به عنوان مدیرعامل باشگاه تیم را همراهی نکرد و باز هم آقای اقتصادی!! را همراه تیم فرستاد؟  خدا کند واقعا مشکل خاصی برای خروج از کشور برای دکتر طاهری پیش نیامده باشد چون در بازی های خارج از خانه در جام باشگاه ها حضور ایشان از نظر روحی و روانی می تواند تأثیر به سزایی در روحیه تیم داشته باشد./  پ.ن: از اردوی تیم در امارات هم خبر می رسد آقای اقتصادی ٣٠٠٠ درهم مانند بازیکنان تیم پول تو جیبی برمی‌دارد!»

۲ ۳  
آی اسپورت
2016-12-18 10:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
قشقایی سرور لنگی
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۸
مینا ابرو قشنگ بازیکن سابق تیم سوم پایتخت
۴ ۲
کیسه
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
پسرم آرام باش پسرم آدم با بابش اینجوری صحبت نمیکنه
۳
برزو
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰
من به عنوان بابای اون کسی مه نوشته مینا ابرو... از همه معذرت خواهی میکنم من برزو در تربیت این فرزند دارای اوتیسم کم کاری کردم و عذر خواهی میکنم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر