فهرست
رئال-ام‌باپه؛ ۴۰۰ میلیون یورو برای نهایی شدن!
رئال-ام‌باپه؛ ۴۰۰ میلیون یورو برای نهایی شدن!

رئال-ام‌باپه؛ ۴۰۰ میلیون یورو برای نهایی شدن!

آی اسپورت - در حالی که شایعات همچنان پیرامون انتقال کیلیان ام‌باپه به رئال مادرید ادامه دارد، عنوان شده غول اسپانیایی تصمیم دارد با پیشنهادی ۴۰۰ میلیون یورویی کار پاریسن‌ژرمن را برای نگه داشتن ستاره ۲۰ ساله اش سخت کند.

بعد از اظهار نظرهای زین الدین زیدان و وادیم واسیلیف (نایب رئیس سابق باشگاه موناکو) پیرامون علاقه رئال و ام‌باپه به رقم خوردن این انتقال، شایعات پیرامون این انتقال احتمالی روز به روز بیشتر شده است. اکنون لوپاریزین (به نقل از کالچو مرکاتو) عنوان کرده رئال مادرید حاضر است با شکستن قفل گاوصندوق، برای جذب کیلیان ام‌باپه ۴۰۰ میلیون یورو بپردازد. به این ترتیب با شکستن رکورد ۲۲۲ میلیون یورویی انتقال نیمار از بارسلونا به پاریسن‌ژرمن، انتقال ام‌باپه به رئال مادرید با فاصله زیادی به گران ترین انتقال تاریخ فوتبال تبدیل خواهد شد.

قرارداد کنونی ام‌باپه با پاریسن‌ژرمن تا ژوئن ۲۰۲۲ اعتبار دارد و باشگاهی فرانسوی اکنون در خطر از دست دادن ام‌باپه با رقمی پایین (اتفاقی که احتمال آن در ماه های منتهی به پایان قرارداد بیشتر می‌شود) نیست، اما مدیران این باشگاه قصد دارد با آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد، هم این خطر را از خود دور کنند و هم شانس رقم زدن یک انتقال گران قیمت را بیشتر کنند. زین الدین زیدان چندی پیش عنوان کرده بود بازی در مادرید، رویای ام‌باپه است، سخنانی که با واکنش تند و تیز لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاریسی مواجه شده بود.

به نظر می‌رسد باشگاه پاریسی از همین حالا خود را برای آینده بعد از ام‌باپه یا نیمار آماده کرده است. روز گذشته اسپورت کاتالونیا از احتمال حضور آنتوان گریزمن در پاریسن‌ژرمن سخن گفته بود و ساعاتی بعد، شایعاتی پیرامون علاقه لئوناردو به وینسیوس جونیور به گوش رسید. در مورد وینیسیوس، می‌توان احتمال حضور او در بخشی از قرارداد انتقال ام‌باپه به رئال را هم متصور بود. ام‌باپه آغاز ایده آلی در فصل ۲۰۱۹ داشته و در ۷ بازی لیگ یک ۵ گل و در ۳ بازی لیگ قهرمانان هم ۳ گل برای تیم توماس توخل به ثمر رسانده است.

۱    
آی اسپورت
2019-11-13 22:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر