فهرست
یادآوری یک استوری؛ حق با رحمتی بود
یادآوری یک استوری؛ حق با رحمتی بود

یادآوری یک استوری؛ حق با رحمتی بود

آی اسپورت – استقلال بعد از بازگشت دوباره به لیگ برتر موفق به کسب ۶ امتیاز شیرین شد. آبی پوشان تهرانی به بهانه اینکه در هیچ ورزشگاه دیگری غیر از استادیوم آزادی حاضر به بازی مقابل پدیده مشهد نیستند، دیدارشان با پدیده را به تعطیلی کشاندند و آن بازی لغو شد.

پس از آن اتفاق، سیدمهدی رحمتی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «این روزها همه از شما هواداران گرفته تا مدیران، مربیان و بازیکنان تیم از شرایط و نتایج تیم ناراضی اند. من در این باشگاه چهار قهرمانی دارم و خوب می دانم که کسب این نتایج در شان باشگاه بزرگ استقلال و هواداران باوفایش نیست. در کسب این نتایج همه مقصرند و درست نیست که فقط بازیکن یا مدیرباشگاه یا مربی به تنهایی بعنوان عامل باخت معرفی شوند. حضور ۶ ، ۷ بازیکن در اردوهای تیم ملی ، جدایی بازیکنان در ابتدای فصل و مصدومیت های پیاپی باعث شده که هنوز به هماهنگی لازم نرسیم. بعد از کسب نتایج ضعیف در چند بازی گذشته فکر می کنم لغو دیدار با پدیده فرصت خوبی برای تمرین و تلاش بیشتر باشد تا به هماهنگی بهتر برسیم و نتایج ضعیف خودمان را جبران کنیم . باید از این فرصتها به خوبی استفاده کنیم تا دل همه هواداران را شاد کنیم.»

حالا که تعطیلات لیگ به اتمام رسیده و استقلالی ها دو بازی گذشته شان را با برد و کسب شش امتیاز به اتمام رسانده اند، حرف های رحمتی نیز ثابت شد. او کاپیتان استقلال است و بهتر از هر کس دیگری می تواند شرایط تیمش را بسنجد ودر مورد آینده آبی ها نظر بدهد. حالا استقلالی ها با روحیه ای بسیار خوب، پس از انجام دو بازی تهاجمی برابر استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان، کارشان در لیگ را دنبال می کنند و در انتظار از دست دادن امتیاز توسط سایر باشگاه‌ها می‌مانند تا به صدرجدول برسند.

22
22

 

خبر ورزشی 

۱۶ ۳  
آی اسپورت
2018-11-30 11:58:00
نظر دهید

۳ نظر
عمرعبدالرحمن
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۷
باز اینا دو تا بازی بردند، تا ستاره سوم هم پیش رفتن خخخخخ...با بازی بیشتر زیرش نباشی صلواااااات
آرش6
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۰
باز دو تا بازی رو بردید ویار کردید ؟؟؟

دیگه وزیر پرسپولیسی نیست ؟؟؟

دیگه رو حانی پرسپولیسی نیست ؟؟

ای اف سی ؟؟

فیفا ؟؟

اینفانتیو ؟؟؟

خدا ؟؟؟

تو رو زهای باخت هم بگردید دنبال عامل درونیتون
حرف حساب
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۹
خودش هم تلویحا اشاره کرد مه بازی پدیده براشون لغو تا باخت دیگری نیارند! ولی حافظه این دسته سومی ها خیلی کوتاه مدته! همون طرو که یادشون رفته یه زمانی دسته سوم بودند دو هفته که دوباره باختند شروع میکنند
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر