فهرست
فتحی: به جبران بازی رفت ایمان داشته باشید
فتحی: به جبران بازی رفت ایمان داشته باشید

فتحی: به جبران بازی رفت ایمان داشته باشید

آی‌اسپورت- سرپرست باشگاه استقلال در جمع بازیکنان از آنها خواست تا تنها به صعود فکر کنند. امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در جمع بازیکنان ضمن خسته نباشید به مربیان و کادر فنی گفت:

«می‌دانم که این روزها برخی از ناامیدی صحبت می‌کنند اما من از شما می‌خواهم که همگی به جبران نتیجه بازی رفت ایمان داشته باشید و می‌دانم که کادر فنی نیز همین را از شما خواسته است. برای نتیجه گرفتن راهی قطر خواهیم شد و اگر تفکری جز این داشته باشیم، نادرست است. در این مدت باشگاه مشکلات زیادی داشته که همه در جریان هستید. پرونده‌های فیفا، مجوز آسیا و غیره اما همه تلاش ما این است تا تیم شرایط خوبی داشته باشد و تا زمانی که شما نتیجه نگیرید، این اتفاق رخ نمی‌دهد. ما باید یک بازی خیلی خوب در دوحه داشته باشیم تا هواداران اتفاقات بازی رفت را فراموش کنند و سربلند به تهران باز گردیم. هر آنچه انرژی در توان دارید برای موفقیت در این دیدار به نمایش بگذارید تا خاطره بازی دور رفت پاک شود. امیدوار نتیجه بازی به شکلی باشد که همه سرافراز باشیم و در این مسیر هر آنچه در توان ما باشد، انجام می‌دهیم.»

 

ورزش سه

۲ ۴  
آی اسپورت
2018-09-11 20:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
HHEE
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۵۶
بنظر میاد سمت باشگاه کیسه رفتن اتفاقات عجیبی رقم میزنه واسه آدما، مربیا بدون اینکه مهم باشه از کدوم کشور میان تبدیل میشن به شومن، مدیراشون از هر رده و تجربه ای باشن میشن دروغگوترین، هواداراشون از هر طبقه و تحصیلاتی باشن میشن متوهم!
البته تخم این نوع بلاهت رو فتح الله زاده کاشته و از اونموقع ادامه پیدا کرده منتها امیدواریم از این حالت زامبی وار دربیان این جماعت.
.
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۳۷
این یارو زده رو دست همه شومن ها و دروغگوها
سعید ... از خوزستان
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۷:۴۹
قول شرف میدم استقلال السد را میبره و صعود میکنه
۱
2
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۰۸
از داشته هات مایه بذار کیسه کش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر