فهرست
اعتراض ایسکو؛ بارسا سرقت نکرد؟
اعتراض ایسکو؛ بارسا سرقت نکرد؟

اعتراض ایسکو؛ بارسا سرقت نکرد؟

آی‌اسپورت- ایسکو، ستاره اسپانیایی رئال مادرید به یکی از رسانه‌های این کشور به دلیل تبعیض بین تیم‌ها واکنش نشان داد. رئال مادرید اگرچه در دیدار برابر یوونتوس ۳ گل دریافت کرد و در آستانه حذف بود، اما در لحظات پایانی صاحب یک ضربه پنالتی شد که رونالدو آن را تبدیل به گل کرد و از حذف تیمش جلوگیری کرد.

خوانما کاستانو، مجری رادیو کوپه که از هواداران بارسلونا نیز محسوب می‌شود، بعد از پایان بازی مدعی شد رئال مادرید سرقت بزرگی انجام داده و یک معجزه آنها را به مرحله بعد رسانده است و اشاره او، پنالتی مشکوک دقیقه ۹۴ بود. این ادعا، خیلی زود با واکنش ایسکو همراه بود و او گفت این مجری فصل قبل و در جریان بازی بازگشت بارسلونا برابر پاریس‌سن‌ژرمن چنین دیدگاهی نداشته و آن را به داوری ربط نداده است.

ایسکو در صفحه توئیتر خود نوشت: «یک شغل اما ۲ دیدگاه مختلف برای تفسیر اتفاقات؛ این موضوع شرم‌آور است.»

 

ورزش سه

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-04-13 20:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Kian
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۲۵
رئالی نیستم،ولی بنا به دلایلی از بارسا متنفرم،واقعا اینا خجالت نمیکشن،بعد از فاجعه داوری سال ۲۰۰۹ جلوی چلسی به نفع بارسا،یا فاجعه ی فصل پیش جلوی سن ژرمن،اینا نیاید در مورد داوری صحبت کنن،پنالتی رئال جلوی یووه کاملا واضح بود ولی این بارساییا و روزنامه هاشون نمیدونم چرا خودشونو پاره میکنن،روزنامه های بارسا آدمو یاد زردنامه پیروزی میندازن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر