فهرست
دفاعیه گزارشگر اهوازی؛ ما تحت فشار هستیم
دفاعیه گزارشگر اهوازی؛ ما تحت فشار هستیم

دفاعیه گزارشگر اهوازی؛ ما تحت فشار هستیم

آی اسپورت – گزارش گزارشگر بازی دیشب استقلال خوزستان و پرسپولیس با انتقادات زیاد فوتبالدوستان مواجه شد. او هرگز به اتفاقات تلخی که داخل ورزشگاه در حال رخ دادن بود اشاره نکرد و در صحنه‌ای که مشخص بود نیروهای یگانه در حال دویدن به سمت سکوهای روبرو بودند مدعی شد همه چیز به خوبی و خوشی پیش می‌رود و هیچ مشکلی وجود ندارد. نریموسی درباره گزارش دیشب خود و بازتاب‌هایش در فضای مجازی توضیحاتی به ورزش 3 داده که می‌خوانید:

  • من طرفداری نکردم به خدا. نمیدانم کجای گزارش طرفداری کردم. شاید در تمام طول بازی فقط یک جا طرفدار کردم. شما دیدید بازیکنان استقلال خوزستان را می‌شناختید؟
  • چرا ما در مقابل اسپانیا به خودمان افتخار کردیم؟ چون قدرت خودمان را نگاه کردیم و اسپانیا را هم دیدیم! پرسپولیس و استقلال خوزستان هم همینطور است. من این تیم را می‌شناسم، این تیم اصلا تا 10 رو قبل از شروع لیگ تیم نبود! اصلا هیچی نبود! خیلی‌ها نمی‌خواهند این تیم باشد چون هزینه دارد دردسر دارد... به هر حال تیم ما تشکیل شد، بازیکنانی از باغ ملک و دسته یک و... که من کاری به این ندارم. اما من خیلی دوست دارم در ورزشگاه‌ها مثل تمام دنیا مثل مونیخ و دیگر شهرها، به مونیخ می‌رفتید همه طرفدار بایرن مونیخ یا تیم دیگر شهر هستند. هیچ جای دنیا اینطور نیست که تیم شهر بازی می‌کند اما حدود 7-8 هزار نفر آن طرف استادیوم تیم دیگر را تشویق کنند! ای کاش فقط تشویق کنند.
  • من یک جمله گفتم که همه ما ایرانی هستیم، این به قوم من به قوم او توهین کنم، هیچ جای دنیا اتفاق نمی‌افتد. نمی‌دانم شاید من خیلی سطح بالا نگاه می‌کنم یا اشتباه می‌کنم؟ به نظر من ما باید مقابل این فرهنگ بایستیم. من اینستاگرام ندارم، خیلی‌ها تماس گرفتند و گفتند خیلی علیه تو پست می‌گذارند. چند تا را برایم فرستادند که دیدم همه فحش است! من در ورزشگاه تختی مقابل هواداران استقلال اهواز ایستادم و گفتم چرا به تهرانی، پرسپولیسی استقلالی فحش می‌دهید؟ کی باید یاد بگیریم درست صحبت کنیم با هم؟ با وجود تمام فشاری که روی من بود و آن طرف در نمای مدیوم نیروهای یگان ویژه می‌دوند، من چه بگویم؟ نمی‌گویند این گزارشگر چرا چیزی نمی‌گوید؟ ما هم تحت فشار هستیم راجع به این چیزها. یک بخش این است، یک بخش فوتبالی است که ارائه شده، یک بخش عملکرد ضعیف پرسپولیس است...
  • من پارسال بعد از بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس که 3-1 شد از مردم خوزستان خیلی فحش شنیدم. مگر من می‌توانستم از استقلال خوزستان تعریف کنم؟ گفتم برد با اقتدار پرسپولیس اما اینجا فحش شنیدم... من نمی‌توانم فوتبالی گزارش نکنم. پرسپولیس در اندازه خود نبود، پرسپولیس موقعیت گل ایجاد نکرد، استقلال خوزستان ایجاد کرد. من خیلی لطف کردم و باتجربه بالایم گفتم هوای گرم اهواز در روند کاری دو تیم تاثیر گذاشت. 
  • در باره صحبت داریوش یزدی و جمله سنگ تمام گذاشتن، باور کنید نمی‌شد چیزی بگویم. خواستم برگردم و بگویم که همین هواداران... اما منظور یزدی را متوجه شدم. شمال غرب ورزشگاه هواداران استقلال خوزستان هستند که تعدادشان خیلی هم کم است و هوادار ندارند و آن‌هایی که روبرو نشستند سیاسی‌هایی بودند که برای فحاشی آمده بودند! بازی با الهلال هم همین اتفاق افتاد، بگیر و ببند شد و تیراندازی هم شد.
  • من از سال 72 گزارش می‌کنم. می‌خواهم یک جمله‌ای را بگویم. من تهیه‌کننده برنامه استانی خوزستان هم هستم. من خیلی ملی‌گرایانه نگاه می‌کنم، ما ایرانی هستیم، باید نگاه ما طوری باشد که مردم شمال و خرمشهر تفاوتی نداشته باشند. همه ما برادر هستیم. خیلی‌ها به من گفتند بیا اینستاگرام جواب بده اما من گفتم نه. هنوز لیدر 50 هزار تومان از من می‌گیرد و نریموسی می‌شود خدای رسانه! اگر نگیرد می‌شود نریموسی ... . این واقعیت ورزش ماست.
۱ ۴  
آی اسپورت
2018-08-10 16:58:00
نظر دهید

۴ نظر
Ashkanred
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۷
قبول کن با این گزارش کردنت. حداقل نمی خوای سیاسی باشی، عین آدم از اول تا آخر فوتبال گزارش کن. گزارش یک بوم و دو هوا نمی شه. حداقل کاری که می تونست بکنی از تماشاگران از دقیق یک تا نود هیچ صحبتی نمی کردی. بماند که عباس گدا هم باید با اوردنگی بندازی گوشه زندان. البته فدراسیون هم که اینو می بره روسیه هم بی تقصیر نیست.
۳
بى طرف
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
« به هر حال تیم ما تشکیل شد، بازیکنانی از باغ ملک و دسته یک و... که من کاری به این ندارم.»

« تيم ما»؟! اين بابا رو كى كرده گزارشگر؟ گزارشگر بايد بى طرف باشه.
حسين
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۵۵
حرفاش براى كسى كه سمت سخنگوى باشگاه استقلال خوزستان رو داره مى خوره تا گزارشگر رسانه ملى!
۹
خوزستان بختیاری
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۴۸
متاسفانه اکثر نیروهای سیاسی و امنیتی در استان خوزستان را عرب هایی تشکیل میدهند که ریشه عراقی دارند
عراقی هایی که هرگز به ایران وفادار نیستن
در حالیکه جمعیت شهرهای خوزستان از بیست و دو شهر را 16 شهر لر نشین میدهند اما هرگز اجازه نمیدهند یک لربختیاری در خوزستان که سرزمین مادری همه لرهاست به جایگاه سیاسی بالا برسد
متاسفانه حکومت ما تمایلات بسیاری به اصالت و ریشه عربی دارد و به همین دلیل با تجزیه طلبان و تروریستهای عرب که در خوزستان براحتی فعالیت میکنند برخورد نمیکند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر