فهرست
کمک به قهرمانی پرسپولیس؛ دلجویی آقاخان
کمک به قهرمانی پرسپولیس؛ دلجویی آقاخان

کمک به قهرمانی پرسپولیس؛ دلجویی آقاخان

آی اسپورت – مرتضی آقاخان که پس از مدتی مصدومیت، در دقیقه 89 بازی امروز فولاد خوزستان و پیکان به میدان رفت، چند ثانیه پس از حضورش در زمین گل برتری پیکان را زد. این گل بیشتر از پیکانی‌ها، پرسپولیس و هوادارانش را خوشحال کرد. با این گل آقاخان، اختلاف پرسپولیس با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش در لیگ برتر 16 امتیاز باقی ماند. به این ترتیب پرسپولیس می‌تواند به هدف خود در لیگ هفدهم یعنی قهرمانی در پایان هفته بیست و پنجم و بازی در برابر استقلال، بدون توجه به نتایج رقبا دست پیدا کند. آقاخان در حالی با گل امروزش پرسپولیس را یک قدم به قهرمانی زودهنگام نزدیک کرد که هواداران این تیم از او دل خوشی ندارند. او در بازی هفته ششم پرسپولیس و پیکان با گل خود باعث شکست شاگردان برانکو شده بود و البته با شادی پس از گلش حسابی هواداران پرسپولیس را عصبانی کرد. او البته بعد از سوت پایان بازی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد و اعلام کرد که قصد نداشت آنها را ناراحت کند. آقاخان سرانجام با گل امروزش آن اتفاق را از دل هواداران پرسپولیس درآورد و از آنها دلجویی کرد.

۱۱ ۶  
آی اسپورت
2018-02-15 17:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
یک کیسه کش احمق
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۶
یعنی اگه پیکان نمبرد ما قهرمان نمیشدیم چی میگی واسه خودت
حمید
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
ن.ه قبل از هفته 25 نمی تونستیم با خیال راحت قهرمان بشیم سرنوشتمون دست خودمون نبود ولی الان با برد مقابل استقلال خوزستان و تهران می تونیم تو دربی جشن قهرمانی بگیریم منظورش این بوده.
محسن
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۵۷
عزیزم،یه چیزی تو مایه های صعود ناپلئونی شما در لیگ قهرمانان از مرحله گروهی!!! یعنی اگر ابر و باد و مه و خورشید و فلک،نبودند صعود نمیکردید؟نه ،صعود نمیکردید!!!(البته که قهرمانی پرسپولیس قطعی است.صرفا برای افزایش فهم شما عرض کردم)
حمید
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
یه بنده خدایی هم بود که هی وعده میداد تیمش هفته 25 پرسپولیس را در جدول خواهد گرفت البته تقصیر خودشم نبود به احتمال زیاد کمیته داوران این وعده را بهش داده بود ولی زرشک .....
۶۶۶۶۶۶
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۷
باز صد رحمت ب زمانی.
علیمنصور اول فصل قول داده بود چند هفته زودتر قهرمان میشن.
کیسه کش هستم دسته سه هستم
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
خخخخخخخخحخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر