فهرست
آقای مدیر! مدیریت نیاز به چاقو ضامن دار ندارد!
آقای مدیر! مدیریت نیاز به چاقو ضامن دار ندارد!

آقای مدیر! مدیریت نیاز به چاقو ضامن دار ندارد!

آی اسپورت- فوتبال دوستان جهان سرانجام یک نقل و انتقال بزرگ دیگر را دیدند. انتقال نیمار در تابستان خبر بزرگی بود. انتقالی که بارسلونا از آن آنقدر سود مالی برد که توانست با درآمدهای دیگرش دو ستاره جوان و خوش آتیه را به نیوکمپ بکشاند و حالا دمبله ستاره اسبق دورتموند را در کنار کوتینیو ستاره لیورپول دارد. شاید این نقل و انتقال از بعد احساسی برای طرفداران بارسا و پاریسن ژرمن و دورتموند و لیورپول شادی و ناراحتی به ارمغان آورده باشد اما بی تردید باشگاه ها و مدیران برندگان این معاملات و در نتیجه طرفداران باشگاه هایشان را خوشحال می کنند زیرا مدیرت به شرط قانون و برنامه ریزی وجود دارد. اما در میان این نقل و انتقال ها شاهد حضور مهدی طارمی در قطر هستیم. بازیکنی که با ناآگاهی مدیران اسبق عامل و نقل و انتقال و هیات مدیره فعلی باعث شد تیم محکوم به محرومیت از دو پنجره نقل و انتقال شود و وقتی از سرپرست باشگاه در مورد طارمی پرسیده می شود که با سوء مدیریت اجازه یافت در تمرینات پیش فصل بد از شاهکار فصل پیشش دیر حاضر شود پاسخ جالبی از گرشاسبی می شنویم که «با زور چاقو نمی توانیم طارمی را نگاه داریم.»! به راستی مدیریت ما به شرط چاقو ضامن دار است؟ چگونه از ویترین حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان به این راحتی بازیکنانی چون سروش رفیعی و طارمی بهره می گیرند اما منافعی برای باشگاهی وجود ندارد که غرق در بدهی و بی امکاناتی است؟

فوتبال دولتی و با مدیران دولتی هیچگاه بهره وری لیورپول و دورتموند و ... نمی تواند داشته باشد. چون هیچکس نه حسابی از امثال مدیران چاقویی می خواهد و نه تکرار آنها متوقف می شود.

۷۹ ۱۰  
آی اسپورت
2018-01-08 21:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
اندکی مطالعه
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۶
نویسنده محترم اون ۲.۵ تا ۳ میلیاردی که پرسپولیس گرفت پول نیست؟ چطور برای بارسا پول شد دوتا بازیکن بیاره برای پرسپولیس نمیشه(بعد از محرومیت).چرا مرغ همسایه همیشه غازه
تو ایران به جز کلاهبرداری هوشنگ دیگه کی تونسته از فروش بازیکن به این پول برسه
فرهاد
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۸
مدیریت دولتی بدبختی رو برای تمام تیمها اورده و حرفی در ان نیست. ولی مشکل این تفسیر ابکی و مقایسه فوتبال ما با تیمهای اروپایی و قانونمند در حال حاضر فقط ضربه زدن به پرسپولیسه . چه کسی مخالف خصوصی سازی است ولی در این وا نفسا ، جوسازی این مفسران فقط از بیکاری و نداشتن سوژه مناسبه .
۳
امید از تفت
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۶
این موضوع جواب کسانی است که می گویند طاهری کار خاصی نکرده. طاهری کسی بود که حاضر به امضای قرارداد ننگین با کاوه نشد و جلوی پرروبازی بازیکنان را هم گرفت. مطمئن باشید طاهری بود، طارمی جرئت نمی کرد این اداها را دربیاره. اون موقعی هم که رفت ریز اسپور، بازیکن آزاد بود. امیدوارم حسرت طاهری را نخوریم. فروختن طارمی در شرایط محرومیت پرسپولیس، حماقت محضه که مدیران بی عرضه پرسپولیس این حماقت را انجام دادند. همین مدت کوتاه نگاه کنید که پرسپولیس را یک جلسه بخاطر همون کارهایی که خودشون بدتر از همه انجام می دهند محروم کردند، طارمی را فروختند و . . . خدا بخیر کنه با این گرشاسبی و هیئت مدیره.
مهدی
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۴۸
من به عنوان یک پرسپولیسی قدیمی هنوز موندم چطور یک عده از طاهری دفای میکنند؟! منکر زحمات ایشان نیستیم اما کم ضرر به پرسپولیس نزد و جوابگو نیز نبود ؟ همین مساله مشکل پرسپولیس به خاطر طارمی به خاطر سهل انگاری جناب طاهری با اون وضع قرارداد نوشتن بوجود امد.
امیرعلی
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۳۹
خدا وکیلی کلی خندیدم. همین طاهری بود با جعل قرارداد همین طارمی دو تا نقل و انتقالات محرومتون کردااااا. تا اینجایی هم که ما دیدیم پرسپولیس پر بازیکن پررو است
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۵۷
دیگه پرسپولیس زیاد از حد خوب بوده و باید پدرشو یه جوری درارن دیگه . مدیرعاملشو بر میدارن میکوبن و به خیال خودشونو پیش هوادار تخریبش میکنن تا مهره مورد نظر و بله قربان گوشونو بیارن رو کار تا به خواستشون برسن .
اما تو هواداری که تو جو قرار گرفتی سر هدایتی . یواش یواش میبینی تاوان عدم حمایت هدایتی از تیم رو . با یه برنامه ریزی زیبا هم هدایتی رو ازمون گرفتن هم طاهری رو . تو هم نشستی خاله زنک بازی ۹۰ رو دیدی و باز تو نظرسنجی برنامش شرکت کردی .
همین برانکو رو هدایتی آورد . همین طارمی رو با هر روشی طاهری و هدایتی برگردوندن و بهترین نتیجه ۱۰ سال اخیرمونو گرفتیم . حالا شما فکر کنید قهرمان نمیشدیم ولی محروم هم نمیشدیم! که چی؟ کدومش بهتر بود؟ گول خوردی هوادار
ندا
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
خب الان نره اخر فصل که قراردادش تموم شد میره یه ریالم گیرمون نمیاد
اونطوری خوبه اون وقت؟! :|
الانم هیچکی نمیخوادش غیر این تیم، چیکار کنیم؟!!!!
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۱۶
آقا، عمو، ..... رفت؟ ممه رو لولو برد!
آب رو بریزید همونجایی که میسوزه.
خخخخخخخخخخخخ
ناصر
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
دارن ۵۰۰ هرار دلار حق رضایتتامه میگیرن ... چی میخواین دیگه؟؟؟؟ فکر کردین اینجا اروپاست؟ یا مثلا طارمی در حد مسی یا نیمار هست؟؟؟ ۵۰۰ هزار تا خیلی خوبه دیگه ... حالا اینکه نحوه رفتنش بد بود دلیل نمیشه فکر کنید بدهکار به پرسپولیس
۶
Perspolis
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۵۷
من قبلاً در پاسخ به نوشته خانم اشك ريز "درب را هم پشت سرتان ببينديد اقاي طاهري" در حمايت از دستاوردهاي ايشون مطلب نوشتم. كاملاً هم موافقم طارمي قبل از هرچيز يه لمپن نون به نرخ روز خور و بي مسيوليته. ولي در اين چند روز تو مطالب مختلف مي خونيم كه محروميت طارمي و باخت به الهلال رو متوجه طارمي مي دونند كه تمام واقعيت نيست. درسته طارمي پول گرفت كه با ريزه اسپور تسويه كنه و پولو خورد ولي اينكه باشگاه در اين پروسه چقدر مقصر بوده نبايد فراموش بشه. پرسپوليس اگر در موقع عقد قرارداد از ريزه اسپور استعلام نگرفته و موقعي كه اونها به همه باشگاها نامه زدند كه اين بازيكن بايد محروم باشه نه فدراسيون و نه باشگاه اين سوال براشون پيش نيومد كه تيم ريزهاسپور با چه پشتوانه و استدلالي اين ادعارو مطرح مي كنه و سعي نكردند از خودشون رفع ابهام كنند از طارمي گناهشون بيشتره. در مورد حذف در مقابل الهلال هم بيش از محروميت طارمي مصدوميت خودخواسته سيد جلال تيم رو از هم پاشوند. وقتي دكتررتيم پرسپوليس اعلام كرد مصدوميت سيد جلال در اول فصل جدي نيست اون مصاحبه كرد و گفت به برانكو اطلاعات غلط ميدنو درست تا بازي بعد از الهلال تو زمين نرفت در حاليكه اون بازي ما بيشترين ضربه رو از نداشتن مدافع خورديم و سردرگمي دفاعي. شاهد اين مدعي هم اينكهطارمي و مسلمان و احمدزاده در دور حذفي بي اثرترين بازيكنهاي پرسپوليس بودن.
در اخر هم عرض كنم از نظر من اون سال كه قهرماني از دست رفت مهمتر از اشتباه داوري اين بي مسووليتي بازيكنها بود كه با گلهاي مفتي كه خوردن و گلهاي صد در صدي كه نزدن باعث شدن با تفاضل دو گل قهرماني از دست بره. در اين شرايط وقتي با شروع فصل طارمي و رضاييان در نهايت بي مسووليتي تيم رو ول كردند و رفتن (من به تحريك كي روش معتقدم درست مثل قضيه مصدوميت سيد جلال) وكاميابي نيا هم سر تمديد ناز كرد،به نظر من مدير تيم بايد قيد همشون رو ميزدنه اينكه با سلام و صلوت برشونًگردونن و اين تخم لق رو تو تيم كاشت. اين اشتباههاي طاهري كمتر بهش پرداخته شد ولي به نظر من منصفانه اينه كه در قضيه محروميت تيم به ايرادات مدير تيم هم پرداخته بشه. اين تيم بعد از اتمام محروميت نقل و انتقالات نياز به پوست اندازي و تعويض بازيكنهاي پا به سن گذاشته و بي انگيزه داره. موندن بيرانوند جلال ماهيني مسلمان ربيع خراه اميري نعمتي و كاميابي نيا و مصلح هر كدوم به دليلي با اين روند براي دو فصل ديگه به صلاح تيم نيست و ضررش بيش از منفعتشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر