فهرست
شب بد سهرابیان چطور رقم خورد؟
شب بد سهرابیان چطور رقم خورد؟

شب بد سهرابیان چطور رقم خورد؟

آی اسپورت- آرمین سهرابیان که در اواخر فصل گذشته به ترکیب استقلال اضافه شد و نمایش خوبی هم در ترکیب آبی ها داشت،  در بازی با السد شب خوبی را پشت سر نگذاشت و همین مساله باعث شد آبی ها نتوانند از سمت چپ موقعیتی را روی دروازه حریف ایجاد کنند. سهرابیان که در بازی های فصل قبل استقلال نمایش خوبی در بخش تهاجمی تیمش داشت، در بازی با السد هرگز نتوانست سمت چپ آبی ها را در حملات فعال کند و این یکی از مشکلات آبی ها در راه موقعیت سازی روی دروازه حریف بود.

 


طبق آنالیزی که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از نمایش سهرابیان داشته در جریان بازی ۵پاس و سانتر او به داخل محوطه جریمه رسید که هر ۵پاس او توسط مدافعان السد دفع شد و ضربات او هرگز به بازیکنان خودی نرسید. این مساله نشان می دهد سهرابیان در جریان بازی نتوانسته بار حملات این تیم از سمت چپ را به دوش بکشد و استقلال شب بی اثری را در این سمت  پشت سر گذاشت.

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-08-31 15:39:00
نظر دهید

۱ نظر
محسن
جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
اواخر فصل گذشته به ترکیب تیم استقلال اضافه شد و .... از اولین اقدامات ماندگار و تاریخی این موجود کم نظیر، ناقص کردن و معلول کردن پادوانی بود.و اقدامات بعدی او که الی ماشالله!!! ریده و تیم و هوادار را در ان تفت داده.حکمت خدا را درک نمیکنم :روی یک توپ بی اثر و بی خطر،برای نشان دادن خودش به هوا بلند شد و بچه مردم را ناقص کرد و خودش شد سوهان روح!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر