فهرست
زاهدی فر؛ باز هم تصمیمی که جنجال ساز شد
زاهدی فر؛ باز هم تصمیمی که جنجال ساز شد

زاهدی فر؛ باز هم تصمیمی که جنجال ساز شد

آی‌اسپورت- در دقیقه ۵۱ بازی استقلال- سپاهان سانتر میلیچ از روی نقطه کرنر را کی روش استنلی با دست دفع کرد که در تصمیمی عجیب داور این صحنه را پنالتی اعلام نکرد. بعد از این صحنه نیمکت نشینان استقلال به شدت به داور بازی اعتراض کردند و بعد از اینکه توپ به اوت رفت بازیکنان استقلال بودند که به سمت زاهدی فر حمله ور شدند و از او خواستند که تصمیم خود را عوض کند که البته این موضوع با مخالفت داور بازی همراه شد. این اتفاق باعث شد جریان بازی دقایقی متوقف شود هرچند که در نهایت تصمیم داور عوض نشد.

 زاهدی فر فصل قبل هم داور بازی استقلال برابر سپاهان بود که گل سالم علی کریمی را مردود اعلام کرد و به نظر می رسد تصمیم او در بازی امروز می تواند با واکنش شدید باشگاه استقلال همراه باشد.

کارشناسی داوری

محمد فنایی: خطای هند کی روش استنلی واضح بود و داور در این صحنه حتما باید به نفع استقلال پنالتی اعلام می کرد اما اشتباه او باعث شد تا استقلال به پنالتی نرسد.

نوید مظفری: پنالتی بسیار واضح بود. من تعجب می‌کنم شش داور در وسط زمین چطور این صحنه را ندیدند!  در این بازی مدافع استقلال اعتراض شدید انجام داد و توپ را محکم به زمین کوبید اما داور کارتی نشان نداد. حتی بعد از صحنه‌ای که باید پنالتی می‌گرفت،‌ کاپیتان استقلال به آن شدت اعتراض کرد ولی بازهم داور عکس‌العملی نشان نداد. همین اتفاقات باعث می‌شود بازیکنان ملی ما در بازی‌های بین‌المللی اینگونه اعتراض کنند و آن اتفاقات رخ دهد!

۲۲ ۹  
آی اسپورت
2019-11-30 17:21:00
نظر دهید

۹ نظر
فرهاد
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۳۶
اخی اخی ما هم دقیقه 95 گل خورده بودیم اینجور دچار سوزش می شدیم حالا گریه نکن بزرگترین اشتباه داوری سال !!!! اخی اخی خیلی ناراحتی؟
۳
زرد جهانی
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۴۷
اره واقعا 2 تا پنالتی برای سپاهان نگرفت چه داوری
۳
ایرانی
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۵۵
لعنت به شرف نداشته ات زاهدی فر اون از پارسال این هم امسال که 3 امتیاز ارزشمند استقلال رو به شرف نداشته اش به باد داد
alisin
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۰۲
بیچاره زاهدی فر بین دو تا تیم مافیایی گیر کرده بود اینبازی خبری از سکه لای گز و چک های آبی نیست
۵
KEAN
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۱۵
واقعا آدم می مونه چی بگه،پارسال بازی با پدیده هم یه گل سالم و یه پنالتی واضح استقلالو نگرفت،بازی 0-0 شدآخر بازی نمیتونست بیاد سمت تونل ،هوادار کفری شده بود،هر سال باید سر استقلالو ببره،حتی تو بازیایی که میبریم تو روز برد جلوی نفت دو پنالتی استقلالو نگرفت،پنالتی رو شیخ که واضح تر از همه بود،پارسال هم تو بازی برگشت جلو سپاهان در روزی که بدیم بازم گل سالم کریمی رو نگرفت،واقعا دیگه موندیم چی بگیم
فرهاد
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۱۶
جالبه میز گرد کاملا رنگی میثاقی با طرفداری واضح خودشان از استقلال فقط از گزارشگر تبریز و شهرستانها انتقاد می کنند خداداد خان که هیج کاری در فوتبال غیر یک گل افساید به استرالیا نکرده داور را مسخره می کند. و تمام رسانه ها سعی داند مقصر تساوی را داور بیان کنند در حالی که اصلا اشاره ای به خطا روی میرزایی نمی کنند. حالا پنالتی بود یا نبود را کاری نداریم ولی حتی اشاره هم نباید بشود؟ سعید مظفری می گوید هند کیروش واضح بود نمی دانم چرا داور ندید بعد صحنه روی میرزایی را می گوید درست ندیدم و باید به نظر داور احترام گذاشت . چطور پنالتی استقلال نباید به داور احترام گذاشتروی پنالتی میرزایی باید احترام گذاشت؟ ضمن اینکه سپاهانی ها دوست ندارند با داوری امتیاز بگیرند و این نوع امتیازات فقط از گلوی پرسپولیس پایین می رود
۵
علی خوشی
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۲۷
کی‌روش با این ضربه قشنگی که با دست زد، باید به تیم ملی والیبال دعوت بشه.
زرد جهانی
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۳۶
چرا مصاحبه نوید مظفری را نیمه منتشر کردید؟ هدفتان چیست؟ نوید مظفری در ادامه گفت ؟همچنین در مورد صحنه مشکوک به پنالتی برای تیم سپاهان در دقیقه 81 عنوان کرد: در این صحنه هم زاهدی‌فرد باید برای سپاهان پنالتی اعلام می‌کرد. خطای مدافع استقلال روی بازیکن سپاهان بیرون از محوطه جریمه شروع شد اما تا داخل محوطه ادامه داشت و باید پنالتی اعلام می‌شد.
۴
آبی تا ابد
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۴۳
اینجا لنگی های ویتنامی متوهم چی میگین... طبق معمول انگار متوهم اند و پر از سوزش...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر