فهرست
برانکو در کنفرانس؛ نفت را دستکم نمی‌گیریم
برانکو در کنفرانس؛ نفت را دستکم نمی‌گیریم

برانکو در کنفرانس؛ نفت را دستکم نمی‌گیریم

آی اسپورت –  برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران درباره این بازی و دیگر مسائل باشگاه توضیح داد:

بازی‌های ظاهرا آسان سخت می‌شوند

از چنین تیم‌هایی باید ترسید چرا که حریف ما در این بازی می‌خواهد همه مشکلاتش را فراموش کند البته که آنها تغییرات خیلی مثبتی داشتند و هم وضعیت کادرفنی و همچنین مالکیت باشگاه‌شان مشخص شده است. در کنار این قضیه پول خود را از باشگاه خواهند گرفت و همه با روحیه خیلی خوب به مصاف ما می‌آیند. ما در این بازی نه غایب داریم و نه مصدوم و همه سرحال هستند، حریف هم چنین شرایطی دارد و از هر لحاظ تیم خطرناکی است. خطر این تیم در این بازی ما را تهدید خواهد کرد اما بازیکنان ما آنقدر حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیر هستند که حریف را دست کم نگرفته و با تمام قوا وارد زمین شوند چرا که همه می‌دانید که هدف ما قهرمانی است. بیشترین بازی‌ها را با این تیم داشتیم اما از این بازی خیلی می‌ترسیم. بازی مقابل تیمی که 3 امتیاز آن را همه برای ما می‌دانند، سخت است.

منشا و احمدزاده بی انضباطی کردند

همه بازیکنان ما سلامت هستند، بشار رسن در ترکیب اصلی قرار ندارد و تیم المپیک کشورش را همراهی می‌کند اما منشا و احمدزاده را به دلیل بی‌انضباطی از ترکیب کنار گذاشتیم. ضمن اینکه بسیار متاسفم که باید بدون وجود تماشاگر این بازی را برگزار کنیم. اگرچه فوتبال را به خاطر هواداران بازی می‌کنیم.

مانع پیشرفت طارمی نمی‌شویم

احمد وضعیت سربازی‌اش مشخص نیست و مهدی طارمی هم آماده رفتن است. باشگاه به او پیشنهاد تمدید قرارداد را داد اما طارمی تاکید کرد که می‌خواهد برود و در یک باشگاه بهتر در خارج از کشور بازی کند. ما هم مانع پیشرفت او نمی‌شویم و به طارمی به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای حق می‌دهیم که هر تصمیمی خواست بگیرد.

نمی‌دانم چرا محروم شدیم

در مورد حکم کمیته انضباطی باید پاسخ بدهد اما طبیعی است که ما روی هر عمل غیرمنصفانه و بی‌عدالتی واکنش نشان خواهیم داد. فکر می‌کنم قانون هم طوری تصویب شده که در قبال همه یکسان باشد. همانطور که هرگز نخواسته‌ایم که از پیش برنده باشیم. ما حتی موقعی که مربی دروازه‌بانان‌مان بی‌دلیل 4 هفته محروم شد اعتراض نکردیم البته هنوز هم نمی‌دانیم برای چه موضوعی محروم شده است.

کارهای مهمتر از قرارداد داریم

هر زمانی که این موضوع قطعی شود آن را اطلاع‌رسانی می‌کنیم و آن موقع اعلام خواهیم کرد ما در این مدت خیلی کارهای مهم‌تری داشتیم که باید به آنها می‌رسیدیم. هر3-4 روز یک بار بازی داشتیم و البته وظیفه ما فقط بازی کردن نیست ما بعد از هر بازی به شدت روی آنالیز بازی قبلی و بازی بعدی کار می‌کنیم و سرمان در این مدت خیلی شلوغ بود و انتظارمان این بود که در نیمه‌نهایی جام حذفی هم بازی کنیم که متاسفانه حذف شدیم.  موقعی که بنا شد قرارداد را تمدید کنیم من شما (خبرنگاران) را دعوت می‌کنم و حرف می‌زنیم و من شما را مهمان خواهم کرد.

افاضلی برای من انگیزه است

اگر وضعیت پرسپولیس خوب بود من سرمربی این تیم نمی‌شدم و اگر هم وضعیت نفت خوب بود هیچ وقت مسئولان این باشگاه به دنبال هومن افاضلی نمی‌رفتند. در واقع ما را آوردند که شرایط تیم‌مان را بهبود ببخشیم. مطمئنا پرسپولیس اگر در آن مقطع که من به ایران آمدم اول یا دوم جدول بود هیچ وقت سراغی از من نمی‌گرفتند و من را خواستند تا در شرایط بحرانی این تیم را تحویل گرفته و به بالای جدول برسانم. اتفاقی که الان در مورد نفت رخ داده است. مسئولان این باشگاه افاضلی را به خاطر تحصیلات و درایتش انتخاب کرده‌اند، او بالاترین مدارک مربیگری، تحصیلات و تفکرات خاص خودش را دارد و قطعا او را انتخاب کردند تا ضمن نگه داشتن تیم نفت در لیگ برتر برای فصل آینده برنامه‌ریزی کنند. افاضلی ضمن اینکه از تیمش شناخت پیدا کرده قطعا لیگ را هم خوب می‌شناسد و با توجه به شناختی که از او دارم مطمئن هستم مسئولان نفت مربی خیلی خوبی را برای تیم‌شان آورده‌اند. حضور افاضلی می‌تواند برای ما انگیزه‌ای باشد که بتوانیم یک نمایش خوب در مقابل نفت داشته باشیم.

۱۱۲    
آی اسپورت
2018-01-04 13:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر