فهرست
چرا تراکتور به دنبال شهباز است؟
چرا تراکتور به دنبال شهباز است؟

چرا تراکتور به دنبال شهباز است؟

آی اسپورت – احتمال پیوستن سجاد شهباززاده به تراکتورسازی همچنان وجود دارد. رحمان رضایی مربی این تیم و شهریاری سرپرست این باشگاه در مصاحبه‌های خود از علاقه تراکتورسازی به بازیکنی مثل شهباززاده خبر داده‌اند و خبر احتمال پیوستن سجاد به این تیم را هرگز تکذیب نکرده‌اند. این در حالی است که تراکتورسازی در پست مهاجم نوک، فرزاد حاتمی 6 گله را دارد و البته ادینیوی مصدوم 5 گله هم می‌تواند در این پست بازی کند. با وجود این تراکتورسازی همچنان پیگیر وضعیت جدایی شهباززاده از آلانیا اسپور است تا مذاکرات با او را آغاز کند.

این که چرا تراکتور با وجود حاتمی و ادینیو خواهان جذب شهباززاده است، دلایل مختلفی دارد. اولین دلیل، علاقه شخصی امیر قلعه‌نویی به شماره 10 سابق استقلال است. ژنرال سابقه کار با این بازیکن خوش اخلاق و گلزن را دارد و به توانایی‌های او هم اعتماد کامل دارد. دومین دلیل اما به کیفیت فنی فرزاد حاتمی برمی‌گردد. حاتمی اگرچه فعلا بهترین گلزن تراکتورسازی است اما فرصت‌های زیادی که در بازی‌ها از دست می دهد صدای اعتراض هواداران این تیم را بلند کرده است. او امسال گل‌های حساسی برای تراکتورسازی زده اما چند فرصت مسلم گلزنی را هم از دست داده که باعث از دست رفتن چند امتیاز مهم برای این تیم شده است. به همین دلیل کادر فنی تراکتورسازی قصد دارد با جذب بازیکنی مثل شهباززاده این مشکل را در خط حمله حل کند. سجاد مهاجمی بادقت است که کمتر فرصت‌های گلزنی را از دست می‌دهد و از این نظر نسبت به حاتمی برتری دارد اگرچه فرزاد از نظر دوندگی و قدرت سرزنی وضعیت بهتری دارد. در مجموع به نظر می‌رسد شهباززاده همان بازیکنی است که تراکتورسازی این روزها به آن نیاز دارد و با آمدن احتمالی او به تراکتورسازی باید شاهد خروج حاتمی از ترکیب اصلی تراکتورسازان باشیم.  

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-01-21 18:08:00
نظر دهید

۲ نظر
یاشار تبریزلی
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۶
چون آقای قلعه نویی هنوز هوش و هواسش تو تصفیه حسابای شخصیش در تیم بی هویت و بی وطن کیسه هست
آوردن بیگ زاده و شهباززاده فقط نون قرض دادن قلعه به این دو بازیکن افول کرده بی کیفیت هست
۲
میم
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۸
دیدید چه تیمی دنبال مهاجمه؟ فکر میکنید کی به گابریل منشا، بازیکن پیکان پیشنهاد میده؟ کی تمرکز بازیکن حریف رو بهم میزنه؟
اصلا کیه که وقتی میبازه میخواد از طریق سازمان لیگ و خارج از زمین فوتبال فشار بیاره ؟ تو سر خودش میزنه به بهونه همزمانی بازی که روی رقیبش، به صورت ناجوانمردانه فشار بیاره .... ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر