فهرست
قلعه‌نویی در چه شرایطی سرمربی تیم ملی می‌شود؟
قلعه‌نویی در چه شرایطی سرمربی تیم ملی می‌شود؟

قلعه‌نویی در چه شرایطی سرمربی تیم ملی می‌شود؟

آی اسپورت - از زمانی که مارک ویلموتس از هدایت تیم ملی فوتبال ایران کنار رفت، گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی و گزینه‌های مختلف داخلی و خارجی مطرح شد. با این حال پس از اینکه فدراسیون فوتبال اعلام کرد سرمربی بعدی تیم ملی ایرانی است و یحیی گل‌محمدی هم از بین گزینه‌های هدایت تیم ملی پس از حضورش در پرسپولیس کنار رفت، تنها گمانه‌زنی‌ها روی نام دو گزینه باقی ماند.

در شرایطی که گفته می‌شود علی دایی با فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم ملی به توافق نهایی رسیده و به زودی نامش اعلام می‌شود، اما از شب گذشته (یکشنبه) بحث حضور امیر قلعه‌نویی در تیم ملی دوباره داغ شد. با این حال پیگیری‌ها نشان می‌دهد، شانس حضور قلعه‌نویی در تیم ملی، با دایی کاملا برابر است. البته هرچند فدراسیون جمع‌بندی نهایی خود را برای انتخاب سرمربی تیم ملی انجام داده، اما هنوز مشخص نیست سکان هدایت این تیم به چه کسی سپرده خواهد شد.

همه اینها در شرایطی است که قلعه‌نویی در حال حاضر تحت قرارداد باشگاه سپاهان است و نمی‌تواند به راحتی جدا شود. اگرچه فدراسیون تلاش‌هایی برای سپردن هدایت تیم ملی به قلعه‌نویی کرده، اما سرمربی تیم سپاهان تنها در صورتی می‌تواند هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد که باشگاه سپاهان به وی اجازه جدایی دهد. همچنین برخلاف گفته‌ها، در قرارداد قلعه‌نویی با سپاهان هیچ بندی مبنی بر آزادسازی این مربی با پرداخت مبلغی وجود ندارد. با این شرایط باید منتظر ماند و دید در نهایت چه کسی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌شود.

۱    
آی اسپورت
2020-01-28 20:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر