فهرست
کونته: شب ولنتاین برای همسرم جبران می‌کنم
کونته: شب ولنتاین برای همسرم جبران می‌کنم

کونته: شب ولنتاین برای همسرم جبران می‌کنم

آی اسپورت - آنتونیو کونته هفته گذشته برای تماشای دربی ایتالیا به تورین برگشت که این سفر او در روزهایی که به شاگردانش به خاطر نتایج خوب‌شان برابر لیورپول و آرسنال داده بود، نارضایتی همسرش الیزابتا را در پی داشته است. کونته بعد از پیروزی خانگی قاطع تیمش در دربی لندن به شاگردانش یک روز استراحت داد اما خودش به جای اینکه این روز تعطیلی را در کنار اعضای خانواده‌اش سپری کند به ایتالیا برگشت تا دربی ایتالیا را تماشا کند و آنجا خرید‌های احتمالی بعدی‌اش برای تابستان را شناسایی کند.

همسر سرمربی 47 ساله آبی‌پوشان لندن اما از این تصمیم او چندان راضی نبود. کونته در این باره گفت: «زمانی که به همسرم گفتم دارم به ایتالیا برمی‌گردم تا بازی یوونتوس و اینتر را تماشا کنم او ناراحت شد و به من گفت: «چرا؟ چرا کنار ما وقت نمی‌گذرانی و کنار همسر و دخترت نمی‌مانی»؟ گاهی اوقات من مجبور می‌شوم شرایطم را برای او توضیح دهم و بگویم که شرایط کاری‌ام ایجاب می‌کند به تماشای بازی سایر تیم‌ها بروم اما گاهی اوقات توضیح این مسئله برای همسرم سخت است که در روز تعطیلی‌هم باید بروم و یک بازی را تماشا کنم. مثلاً یکشنبه هفته پیش من بازی‌های لیگ برتر انگلیس و بازی تیم‌های منچستری را تماشا کردم و پس از آن هم بازی‌های سری A را. اشتیاق و علاقه من نسبت به فوتبال زیاد است. همسرم اما تا پیش از آشنایی با من از فوتبال چیزی نمی‌دانست.»

سرمربی پیشین یوونتوس ادامه داد: «همسرم و والدینش تا پیش از اینکه من وارد خانواده‌شان شوم هرگز یک بازی فوتبال را تماشا نکرده بودند و یکشنبه هم ترجیح دادند که پیاده‌روی و دوچرخه‌سوای کنند.» کونته در ادامه گفت قصد دارد همسرش را با برنامه‌ای ویژه خوشحال کند و وقت بیشتری را در کنار او و دخترش بگذارند تا به آنها ثابت کند که برایش ارزش دارند: «همسرم برای شب ولنتاین اینجا در انگلیس می‌ماند و قرار است که یک شام خوب بخوریم. رو در رو. گاهی اوقات همسرم و دخترم تلاش می‌کنند درباره فوتبال صحبت کنند اما عشق؟ واژه بزرگی است. بعضی وقت‌ها من تلاش می‌کنم مشکلات را برای همسرم توضیح دهم و وقتی با او صحبت می‌کنم حس خوبی پیدا می‌کنم چون او کاملاً به حرف‌هایم گوش می‌کند و می‌گوید که کجای کارم اشتباه بوده است. هیچ کسی بی‌اشتباه نیست و خیلی مهم است که آدم با همسرش چنین رابطه‌ای داشته باشد.»

     
آی اسپورت
2017-02-11 13:13:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر