فهرست
کنفرانس برانکو: منشا توقعات ما را برآورده نکرد
کنفرانس برانکو: منشا توقعات ما را برآورده نکرد

کنفرانس برانکو: منشا توقعات ما را برآورده نکرد

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ چند روزی است به تهران برگشته است. او امروز بعد از مدت‌ها در تمرین پرسپولیس با خبرنگاران مواجه و با آن‌ها همکلام شد و درباره مسائل مختلف صحبت کرد. مهم‌‌ترین حرف‌های او را بخوانید:

برای ۱۲روز به قطر می‌رویم

تصمیم گرفتیم یک روز قبل از سفر به قطر نشست خبری برگزار کنیم.  در لیست‌مان ۲۶ بازیکن داریم که ماهینی و انصاری مصدوم هستند. ماهینی تا نوروز برای بازی آماده می‌شود. انصاری هم تا ۴ ماهه آینده آماده می‌شود. انتظارداریم پایان فصل، انصاری برگردد. برنامه بازی‌های ما هنوز رسما قطعی نشده است. برنامه بازی‌های ما بسیار فشرده خواهد بود یعنی هر ۳ یا ۵ روز یک باری بازی خواهیم داشت. در لیگ برتر و لیگ قهرمانان و جام حذفی. فردا به اردوی ۱۲ روزه قطر می‌رویم. تردیدداشتیم که به آنتالیا برویم یا قطر. اما من تجربه ۳ ساله در اردوی آنتالیا دارم. در کنار این که هوای خوبی دارد اما بارندگی زیادی است. به خاطر همین تصمیم گرفتم در قطر اردو برگزار کنیم چون همه امکانات لازم برای تمرین موجود است.

رقابت خیلی نزدیک شده

همیشه بلندپروازی‌های ما مثل روز اول است. یعنی جنگیدن برای قهرمانی و برد در بیشترین بازی‌ها. از این مسوولیت‌مان فرار نمی‌کنیم. چون این بدهی ما به هواداران‌مان است. بزرگی باشگاه پرسپولیس این وظیفه را بر عهده ما می‌گذارد. دنبال بهانه‌جویی نیستیم. البته کار بسیار سخت خواهد بود. الان ۳ تیم سپاهان، پرسپولیس و پدیده در یک سطح هستند و استقلال و تراکتورسازی هم به ما نزدیک هستند. اولین بازی ما برابر سپیدرود در جام حذفی در ۱۱ بهمن است که به احتمال زیاد بدون ملی پوشان‌مان بازی می‌کنیم. برای این بازی آماده هستیم.

از منشا انتظارات بیشتری داشتیم

بازیکنانی که باشگاه را ترک کردند بهاروند، علوان زاده، عباسیان و منشا هستند. نادری به صورت قرضی به ما اضافه شده است و در مرحله توافق با آقای بودیمیر بازیکن خارجی هستیم. درباره منشا باید بگویم این تصمیم من بوده است. من مربی هستم که تصمیم می گیرم. منشا خیلی به تیم خدمت کرده است. من و باشگاه از او ممنون هستیم. پرسپولیس مدام به دنبال با کیفیت‌ها است. شاید روش بازی پرسپولیس جوابگوی نوع بازی او نبوده است. نتایج نشان داده است که فلسفه باشگاه پرسپولیس درست بوده است. ما روش‌مان را به خاطر یک شکست یا یک بازیکن عوض نمی‌کنیم. طبیعی است ما از منشا انتظارات بیش‌تری داشتیم. او در ۲۶ بازی برای ما دو گل زد. باز هم از اوتشکر می‌کنیم. باشگاه مسیر خودش را دارد و منشا هم مسیر خودش را.

بودیمیر را خوب می‌شناسم

شریفی می‌تواند به تیم کمک کند. شریفی و بودیمیر دو تیپ مهاجم متفاوت هستند. البته قوچان نژاد هم مطرح شده بود. برای هر پستی دنبال بازیکن باشیم همیشه دو یا سه کاندیدا وجود دارد. باید عرض کنم باشگاه پرسپولیس بودجه مشخصی دارد و من به این موضوع احترام می گذارم واصلا دلم نمی‌خواهد این سقف شکسته شود. بین قوچان نژاد و بودیمیر هم تفاوتی وجود دارد. بودیمیر بازیکن محوطه جریمه است. قد او بالای ۱۸۰ است. انتظار دارم خودش را خیلی زود با تیم تطبیق دهد. او را به خاطر این که کروات است جذب نکرده‌ایم. اما او را بهتر از بازیکنان دیگر می‌شناسم. من خیلی دنبال این نیستم که حتما بازیکن خارجی جذب کنیم. ما ۳ بازیکن خارجی داریم. رادوشوویچ، بشار و احتمالا بودیمیر. شریفی هافبک نفوذی و بازیکن بال کنار است و دقیقا مثل ترابی است.

نه ناسزا گفتم و نه بی‌ادبی کردم

نمی‌دانم چرا جریمه شدم و نمی‌دانم کمال چرا محروم شد. اگر یادتان باشد بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا در کنفرانس خبری به رییس اجرایی مسابقات AFC گفتم و نارضایتی خودم را نسبت به داور چینی بیان کردم. آن گونه داوری برای فینال لیگ قهرمانان مناسب نبود و من خیلی سفت و سخت صحبت کردم اما هیچ اخطاری از AFC برای من نیامد. من این‌جا نه ناسزا گفتم و نه بی‌ادبی کردم بلکه فقط عصبانیت خودم را به خاطر داوری بد اعلام کردم. این یک مقایسه بین ایران و AFC بود. باز هم می‌گویم نمی‌دانم چرا کامیابی‌نیا محروم شد.

به خاطر داوری‌ها نزدیک بود اخراج شوم

این یک بحث تئوری است. من که به بازیکنانم نمی‌گویم به داور حمله کنید. بازیکنان صادق هستند و خودشان هم بلدند داوری کنند. باید بدانیم که در طول بازی بازیکن تحت فشار است. یک نفر آرام واکنش نشان می‌دهد و یک نفر طوفانی‌تر. شما واکنش هواداران را هم ببینید. بازیکنان حرفه‌یی هستند و زندگی‌شان از بازی کردن می‌گذرد. آن‌ها از پاداشی که می‌گیرند زندگی می‌کنند و از بی‌عدالتی عصانی می‌شوند. یک پنالتی اشتباه می‌تواند جریان را عوض کند. در فصل اولی که در پرسپولیس بودم ۴ داور به خاطر داوری ضعیف برای داوری محروم شدند و خیلی کم مانده بود که من از تیم اخراج شوم. باید حساسیت نسبت به این‌گونه تصمیم‌ها باشد. من اشتباه داوری را درک می‌کنم، مخصوصا کمک داوران را. ما هم روی نیمکت این موضوع را خیلی خوب درک می‌کنیم که داور سهوا اشتباه می‌کنم یا عمدا.

منشا خودش تصمیم می‌گیرد

منشا در فهرست فروش ماست. تصمیم خودش است که کجا برود. این ارزیابی باشگاه است که چقدر به خاطر رضایت نامه‌اش پول بگیرد. من دخالتی ندارم و نگرانی از حریفانم ندارم. تمرکزم روی تیم خودم است. و تلاش می‌کنم هم به صورت تیمی و هم فردی پیشرفت کنیم.

دلیلی ندارد عراق را نبریم

کاتانچ، سرمربی تیم ملی عراق، رفیق من است. بیش از بیست سال است که با هم دوست هستیم. او منطقه ما را خیلی خوب می‌شناسد. ۴ سال پیش هم سرمربی امارات بوده است. عراق به صورت سنتی تیم خوبی دارد. من به جز بشار و همام شناخت دیگری از تیم‌شان ندارم. مقابل همه تیم‌ها باید بازی کرد. واضح‌تر بگویم دلیلی نمی‌بینم عراق بتواند ایران را ببرد. در حال حاضر فقط می‌دانم ایران تیم قوی دارد. انتظار دارم ایران به فینال بازی‌ها برسد. اگر ما به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم با یک ملی‌پوش به نام بیرانوند، دلیلی نمی‌بینم ایران با بلند پروازی‌اش به فینال نرسد.

چه کسی گفته کم بازیکن گرفتیم؟

ما بازیکن جدید زیاد گرفتیم. رفیعی، کریمی، ترابی، نادری، شریفی، شیری و احتمالا بودیمیر. البته اگر بازیکن جوان مناسبی هم ببینیم او را می‌سنجیم. بازیکنی که ارزش سرمایه گذاری داشته باشد. ما بازیکنانی گرفتیم که آماده بازی هستند. سینا مریدی قراردادش ۳ ساله است و باشگاهش حاضر نشد او را آزاد کند و یک رقم نجومی می‌خواست. نادری را به صورت قرضی خواستم تا ظرفیتش را بسنجیم. او بازیکنی است که می‌تواند در دفاع وسط و چپ بازی کند. هر چند تا ۶ ماه آینده انصاری هم بهبود پیدا می‌کند. پرسپولیس بارسلونا نیست و من این موضوع را درک می‌کنم. نمی‌خواهیم بازیکنی را از خارج فقط به خاطر این که خارجی است بیاوریم. نمی‌خواهیم بازیکنی بیاوریم که از بازیکنان فعلی بهتر نباشد. بازیکن عالی قیمتی کم‌تر از دو میلیون یورو ندارد. پرسپولیس در حال حاضر چنین موقعیتی ندارد و من اصراری ندارم که بی‌دلیل یک بازیکن جذب کنیم چون بازیکن ۲۰۰ هزار دلاری خارجی از بازیکن ایرانی بهتر نیست. مگر این که مثل ماجرای بشار به خال بزنیم. من هم اجازه نمی‌دهم سقف قرارداد باشگاه شکسته شود. بودیمیر هم از منشا ارزان‌تر است. بشار یکی از آینده‌دارترین بازیکنان است و بعد از این که از جام ملت‌ها برگردد با او برای تمدید قراداد مذاکره می‌کنیم.

دیگر به طارمی فکر نمی‌کنیم

من نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا شروع شد. مدیر برنامه او به باشگاه نیامده است و هیچ پیشنهادی نداده است. فکر می‌کنید باشگاهش او را مجانی آزاد می‌کند تا به پرسپولیس بیاید؟ قطعا نه. این پروسه‌ای است که من نمی‌توانم منتظرش بمانم. پرسپولیس قطعا تیم بهتری نسبت به الغرافه است. قرارداد او هم دو برابر قراردادش در این‌جاست. این مسائل در سایت‌ها مطرح می‌شود. ما دیگر به طارمی فکر نمی‌کنیم.

۲۰ ۲۷  
آی اسپورت
2019-01-07 12:58:00
نظر دهید

۲۷ نظر
شیر ژرمن
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۲۱
بلد نبودی از موتور گلزنی پیکان مجید جلالی بازی بگیری جناب پروفسور !
...
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۴۰
از موتور گلزنی ذوب اهن چی؟ شفر بلد بود بازی بگیره؟؟؟؟؟؟ مگه قرار نبوده نیومایر از جباروف هم بهتر باشه؟
Hosein
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
۳ هفته پیش و طبق ادعای سرپرست پرسپولیس تا ۴۰% از مبلغ قرارداد بازیکنان این تیم پرداخت شده بود

این هفته نیز در یکی از بهترین و گرانترین کمپ‌های تمرینی دنیا، اردو برگزار خواهند کرد

بعد از جذب ۵ بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل، به دنبال بازیکن ۱۰ میلیاردی برای خرید ششم هستند

اما استقلال به دلیل مشکلات مالی، هنوز حتی تمریناتش هم شروع نشده!

چه میکنه اسپانسر مشترک؟

۸ ۳
من من
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۰۰
فازت چیه؟
تیم یکسال و دو تا پنجره بازیکن نگرفته.. با این بازیکنایی که گفتی شش ماه پیش توافق کرده و معلوم نیست درین بازه چیزی به عنوان پیش داده باشه یا نه..
تا الان کلا یک بازیکن گرفته قرضی! و یک بازیکن دیگه میخواد بگیره!
این برای تیمی که فقط درامدش از اسیا 50 میلیارد بوده هزینه سنگینه؟
مشکلات مالی استقلال به این خاطر هست که بالای 15 تا بازیکن با ارقام چند میلیاردی گرفته!
ادوین
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۲۲
تیم چاپا کوئنسه برزیل رو یادته که هواپیماشون سقوط کرد و کلا منحل شدن چندوقت پیش باز خواستن تیم رو راه بندازن فقط 20 تا بازیکن گرفتن ولی استقلال فقط اول فصل 24 تا بازیکن گرفته! تبریزی و شجاعیان رو یادته؟ واسه هرکدوم نفری 2 میلیارد فقط پول رضایت نامه دادین.
الحاجی گرو و نیومایر رو با کدوم پول رد کردین؟ چطوری طلب یک و نیم میلیاردی جباروف دادین و الان با کدوم پول دنبال برگردوندنش هستین؟ با کدوم پول به ادعای فتل میخوایین بمبی رو بترکونید که کل فوتبال ایران رو بلرزونه؟
بازیکنان استقلال طی سه ماه گذشته سه بار بهشون پول پرداخت شده و تازه الان با رفتن ملکی به مشکل خوردن. راستی استقلال مجانی میره قطر؟؟ تو روزهایی که پرسپولیس پول نداشت طلب فصل پیش بشار رو بده و برای تمدید باهاش صحبت کنه بازیکنان خارجی استقلال میرفتن باشگاه و سروقت حقوق شون به دلار، نبود یورو میگرفتن.
روزی که پرسپولیس اعتصاب کرد رو یادتونه نمک میریختین؟ بهت اطمینان میدم مسئولان استقلال راضی نیستن اسپانسر مشترک کنار بره چون همین اسپانسر حاضر نیست به تنهایی با استقلال قرارداد ببنده میخوای مطمئن بشی برو خبر مربوط به لغو قرارداد اسپانسری دوتیم با همراه اول رو بخون.
البته مقصر نیستین کانال های هواداری تون که دیگه هوچی گری و مظلوم نمایی عادت شون بهتون سرمشق میده
110
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۲۴
اسپانسر مشترک همونیه که اول فصل از ذوق بمب ترکوندن های پندارتایم از خود بیخود شده بودین. فکر کنم شهادت نیومایر کاملا مشخص کرد وضع مالی استقلال چطوریه
من من
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
تست
۱
خطاب به کیسه کشا
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
پرسپولیس فقط سه میلیون دلار در آمد ارزی داشته

شما ها دادید دلال آلمانی و پسرش کباب خوردند با الحاجی گرون و اون یارو سوپر استاره

اگر پول پرسپولیس نباشه شما ها باید برید آدامس پرستو تبلیغ کنید

در ضمن علی انصاری هم فرا رکرده
مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۳۹
حرف مفت نزن یارو!!!
● اولا تنها کسی که این (۳ !!!) میلیون دلار دیده، جناب میرزا قلمدون پشکلی بوده و نه هیچکس دیگر.
● ثانیا پرسپولیس تا کنون ده ‌ها میلیارد حیف و میل و عیاشی کرده که نتیجه‌ش باخت خفت بار به کاشیما بود. بیش از این رقم‌ها بدهکاره این باشگاه مدعی
۶
کیسه کش منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۵۱
وقتی پاداش فیفا رو گرفتیم و کیسه کشا افتادین به عرعر کردن میفهمی عنترخان.
یعنی دومی تو اسیا بدتر از به یغما بردن شورت کیسه کشا توسط بغداد جلو چشم 70 هزارتا کیسه کش بود طوری که کتفاتون رو گرفتن رو از ورزشگاه بردن تون بیرون؟
خفه بمیر کیسه کش
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۴۳
چه خوب مردان بسیار منطقی ذات خود را نشان دادند . وقتی جواب یک انتقاد را با الفاظی دادند که باج خوران در «قلعه» ، کاسیان جنسی را آن طور صدا می زنند . البته این مردان بسیار منطقی حق دارند چون احتمالا آن مردان پدرانشان هستند
از عوارض وقاحت ناشی از بزرگ شدن در منطقه قلعه تهران ، انکار واقعیات است . مردان بسیار منطقی می نویسند و می گویند که پاداش نقدی آسیایی دروغ رسانه های سرخ است . قبل تر هم نوشته بودند دولت ایران در قبال گازرسانی به روستاهای قطر ، با باشگاه‌های السد و الدحیل تبانی کرده .
۹
پرسپولیس
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
اسپانسر بین سه تیم پرسپولیس، استقلال و تراکتور مشترکه. شاید براتون جالب باشه که بدونید نماینده هرسه تیم در جلسه با اسپانسر ملکی عضو هیئت مدیره استقلال بوده یعنی میرفته راحت پول ها رو گونی میکرده و میبرده باشگاه و بریزبپاش. الان ایشون رفته و حالا استقلالیا از بازیکن و هوادار و ...رو به شگرد اصلی خودشون اوردن یعنی مظلوم نمایی کردن. درحالیکه به دخل و خرج این تیم نگاه کنید کاملا مشخصه اسپانسر مشترک چقدر به نفع این تیم بوده. البته پیشخور کردن پول ها به اعتراف رحمتی هم میتونه موثر باشه.
علیرضا
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۵۹
واقعا اینده سیاهی برای کیسه میبینم! فقط تh آخر فصل صبر کنید! پول حروم بالاخره جایی گلوشون رو میگیره! خخخخ
۶
مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
وقیح الدوله کیست؟

■ برانکو: اگر طاهری نباشد، دلیلی ندارد که من در پرسپولیس بمانم. طاهری رفت و گرشاسبی آمد. گرشاسبی نیز شد و عرب پدیدار گشت. عرب هم خواهد رفت و برانکو؟ البته که بود، هست و خواهد بود... با این که پول نگرفته است. پروفسور چقدر تو خوبی. کاش توالت‌های ورزشگاه آزادی هم تمیز می‌شد به برکت خوبی شما!!!

■ سید سوپر من در عهد برانکوویچ قریب ده سالی جوان تر بود، اما خط خورد. اکنون در آستانه پیری، جناب ایچ در راستای پروژه مافیایی تخریب کیروش، پیرمرد را توصیه به تیم ملی می‌کند.

■ راستی تا کنون شنیده‌اید که یورگن کلوپ آلمانی در صدد تعیین جانشین برای گرت ساوتگیت در تیم ملی انگلیس است؟
هرگز نشنیده‌اید و نخواهید شنید. چون سرمربی خارجی لیورپول را چه به تعیین سرمربی برای تیم ملی انگلستان؟!
در کمال شگفتی برانکو، چندی پیش برای کارلوس کیروش جانشین تعیین کرد؟ (عجب غلط بزرگی)... برانکو به عنوان فردی گمنام و کوچک در جهان فوتبال در جایگاه مربی پرسپولیس، به پشتوانه اجازه از کدام باند مافیایی این کار را کرد؟

■ برانکو: منشا بازیکن ایده‌آلی در خط حمله ماست. این جان کلام پیشین او است. امروز او را فروخت. کاری که با رضاییان، طارمی، احمدزاده، محرمی و مسلمان کرد. انصاری را هم خواهد فروخت و از با جریان دلالی خو از کرواسی ایچ بی خاصیت خواهد آورد. آن هم در این شرایط ارزی و اقتصادی. خائن به بیت المال و آکل بیت المال
کیسه کش نجس
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
یعنی حال میکنم عمق خسارت جبران ناپذیری که برانکو به روح و روان کیسه کشا به خصوص تو یکی زده. یعنی با حماقت و بیسوادیت داری کل کیسه کشا رو قهوه ای میکنی خخخخ مامان جونت شب کاره وقت تربیتت نداشته
فربد
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۰۱
برانکو تو با این کیسه کش چه کردی مرررررررد خخخخخخ مگه شوفر جونت نگفته بود نیومایر بهتر از جباروفه؟
ولی جدا بازم بنویس تا همیشه یادمون بمونه برانکو از شماها چه عقده ها و حسرت به دل هایی ساخته
مرد منطقی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۵۳
به موقع از استقلال و شفر و دلالی و فساد آنجا هم خواهم نوشت. من کیسه کش و امثال این‌ها نیستم. فعلا باید وقاحت پرسپولیسی را در هم بشکنم...
خیالت راحت نه استقلالی‌ام، نه سپاهانی و نه تراکتوری.
۲
امیرحسین
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۰۰
جانمممممم .... تو بسوز که سوختن تو حال میدهد مرا ! خخخخخخخخ
۶
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
اگر وقیح الدوله برانکو باشد ، امیر بی گزند سرزمین رذالت و دروغگویی و بی شرفی و پلشتی و حقارت و حماقت مردی است بسیار منطقی .
این مرد منطقی می نویسد کاش توالت‌های استادیوم آزادی هم به برکت وجود برانکو تمیز میشد . اما نمی‌داند تا فاضلاب نجاست و کثافت دهان مردان منطقی هست، آب زمزم هم مملکت را مطهر نخواهد کرد . فقها می گویند باید هفت بار ظرفی که مردان منطقی در آن غذا خورده اند خاکمال شود . دلیل؟ به رساله عملیه شأن رجوع کنید :)))
راستی تا کنون شنیده آید یواخیم لو به لوسین فاوره بگوید مار و عقرب و کروکودیل ؟ یا روبرتو مانچینی به مکس آلگری دستور بدهد در jtc تمرین نکند چون همسر مدیرش با من دعوا داشته؟ . یا تیری انری به دیدیه دشان بگوید به خاطر رفاقتمان در جام جهانی ۹۸ فلوریان تووین رو بفرست موناکو؟ یا لوییس انریکه از لج ارنستو والورده حضور بازیکنان بارسلونا در تیم ملی اسپانیا را به ترک بارسلونا مشروط کند؟
البته ذات پلید مردان منطقی اجازه دیدن کلیت ماجرا را نمی‌دهد چون پلیدی ذاتی اش او را کور و کر و خر کرده . در مورد بقیه ادعاهای این مرد منطقی ولی حقیر چیزی نمی گویم . چون زیاده از حد مستهجن هستند .
فقط به یک توصیه اکتفا می کنم و اگر هم خواست آن را در دادگاه صالح اثبات می کنم : مردان منطقی بهتر است رفتگر محله را مرخص کنند چون هرگاه صدا میزنند بابا ، علاوه بر «شاه کی‌روش لنگی کش کبیر» و آرین قاسمی ، او هم بنا به اقتضای حس پدرانه بر میگردد . چرایش را مامی جونش میداند
۶
عارف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۳۷
چقدر کیسه مظلومه کجای وزیر ورزش چرا اینقدر به کیسه ظلم میکنی آخه نامرد چرا فقط ۲۰ بازیکن براشون خریدی باید ۲۰۰ تا میخریدی چرا دیگه زنگ نمیزنی به تیمها که همکاری کنن مثل تبریزی پرسپولیس با اون همه عظمت و رفتن به فینال لیگ قهرمانان آسیا فقط ۵ بازیکن خرید کیسه با ۲۰ بازیکن بازم طلبکاره
بابای پرسپولیسی ها
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۲۹
..........
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۳۸
تست
حرف حساب
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۵۶
پروفسور درد و بلات بخوره تو سر مربیانی که همه چیز دارند و باز غررر میزنند! مراعات قوانین و توان مالی باشگاه رو میکنی! ناز بازیکن رو نمیکشی و مصالح باشگاه رو ترجیح میدی! اینقدر به خودت اطمینان داری که اگه بازیکنت به تیم رغیب هم بره برات مهم نیست و اینکه تا حالا چند بار با ناحقی بدون ملی پوشها (که اتفاقا بازیکنان تاثیر گذار هستند) بازی کردی و بهانه نیاوردی! کاش کمی دیگران هم یاد بگیرند! سرت سلامت!
۴
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
اگر وقیح الدوله برانکو باشد ، امیر بی گزند سرزمین رذالت و دروغگویی و بی شرفی و پلشتی و حقارت و حماقت مردی است بسیار منطقی . \r\nاین مرد منطقی می نویسد کاش توالت‌های استادیوم آزادی هم به برکت وجود برانکو تمیز میشد . اما نمی‌داند تا فاضلاب نجاست و کثافت دهان مردان منطقی هست، آب زمزم هم مملکت را مطهر نخواهد کرد . فقها می گویند باید هفت بار ظرفی که مردان منطقی در آن غذا خورده اند خاکمال شود . دلیل؟ به رساله عملیه شأن رجوع کنید :)))\r\nراستی تا کنون شنیده آید یواخیم لو به لوسین فاوره بگوید مار و عقرب و کروکودیل ؟ یا روبرتو مانچینی به مکس آلگری دستور بدهد در jtc تمرین نکند چون همسر مدیرش با من دعوا داشته؟ . یا تیری انری به دیدیه دشان بگوید به خاطر رفاقتمان در جام جهانی ۹۸ فلوریان تووین رو بفرست موناکو؟ یا لوییس انریکه از لج ارنستو والورده حضور بازیکنان بارسلونا در تیم ملی اسپانیا را به ترک بارسلونا مشروط کند؟ \r\nالبته ذات پلید مردان منطقی اجازه دیدن کلیت ماجرا را نمی‌دهد چون پلیدی ذاتی اش او را کور و کر و خر کرده . در مورد بقیه ادعاهای این مرد منطقی ولی حقیر چیزی نمی گویم . چون زیاده از حد مستهجن هستند . \r\nفقط به یک توصیه اکتفا می کنم و اگر هم خواست آن را در دادگاه صالح اثبات می کنم : مردان منطقی بهتر است رفتگر محله را مرخص کنند چون هرگاه صدا میزنند بابا ، علاوه بر «شاه کی‌روش لنگی کش کبیر» و آرین قاسمی ، او هم بنا به اقتضای حس پدرانه بر میگردد . چرایش را مامی جونش میداند
۳
تاجی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۲۷
رفتن لنگ تا فینال آسیا مدیون همین گاومیش منقار بودی ، حال که مشکل برات پیش آمده میگی توقعات مارا برآورده نکرده کسگم ، برو دنبال دلالیت
۲ ۱
کیسه کشی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۵۷
از اسم جدید این کیسه هزار اسم رونمایی شد. گاومیش اونی بود که دلال خرفت المانی اوردش و رفت با یه ضربه تو چارچوب
۳
محسن
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۸
در بازی آخر مقابل سپاهان،بازی ناجوانمردانه منشا بود که باعث پنالتی و گلزنی شما شد.حفظ رکورد نباختن،چیز کمی نیست.هم رکورد حفظ شد و هم اختلاف امتیازی با سپاهان ایجاد نشد.کاش قدرشناس این بازی ناجوانمردانه منشا بودید و او را حفظ میکردید!!! تازه داشت مثل دو سه بازیکن دیگر جنگنده شما،ایرانی ایرانی میشد،حیف شد.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر