فهرست
نکونام: داور با پرسپولیسی‌ها مهربان بود
نکونام: داور با پرسپولیسی‌ها مهربان بود

نکونام: داور با پرسپولیسی‌ها مهربان بود

آی اسپورت - جواد نکونام در دومین تقابل خود به عنوان سرمربی نتوانست به نتیجه لازم دست یابد و بار دیگر با شکست زمین را ترک کرد. او البته اینبار هم اعتقاد داشت که تصمیمات داوری در نتیجه بازی علیه تیمش نقش داشته است. نکونام با حضور در نشست خبری صحبت‌های خود را با اشاره به صحنه‌های بحث برانگیز داوری آغاز کرد و گفت: قبل از پنالتی، خطایی بود که داور نگرفت. در یک صحنه دیگر بین شیمبا و سیدجلال حسینی صحنه‌ای شکل گرفت که سیدجلال خودش را انداخت و هیچ اتفاقی رخ نداده بود. در این بازی چند اشتباه داوری رخ داد و آنجا هم به داور مسابقه فقط گفتم که بازیکن حریف سُر خورده است، اما داور با من بحث کرد و در نهایت هم کارت زرد داد.

حق ما یک امتیاز بود

داور با بازیکن ما بد صحبت می‌کرد و با بازیکن آنها مهربانانه برخورد می‌کرد. در نیمه اول ما اشتباهاتی داشتیم و در نیمه دوم هم تیم حریف خیلی وقت تلف کرد. آنها بازیکنان بزرگی هستند، اما در نیمه دوم وقت تلف می‌کردند. در نیمه دوم اشتباهات نیمه اول را جبران کردیم و بازی را کامل در اختیار داشتیم، اما متأسفانه به گل نرسیدیم. اینکه مقابل تیم ما وقت تلف می‌شود و برتری آنها هم به خاطر اشتباهی بود که داور به آنها پنالتی داد، چون به نظر من قبل از آن خطایی صورت گرفته بود، نشان می‌دهد در این بازی حداقل حق ما یک مساوی بود و باید یک امتیاز می‌گرفتیم.

پرسپولیس بسته بازی کرد

ببینید که صابر حردانی و محمد آبشک چند بار نفوذ کردند و قاسمی‌نژاد هم از کناره‌ها ارسال می‌کرد. تیمی که بسته بازی می‌کند، به دست آوردن موقعیت مقابل آن سخت می‌شود. متأسفانه ما نتوانستیم به گل برسیم.

قاسمی نژاد تمرکز نداشت

قاسمی نژاد یکسری اشتباهات در نیمه اول داشت. بعد از آن پنالتی هم تمرکزش را از دست داد. به همین دلیل در نیمه دوم صابر حردانی به بازی آمد. قاسمی‌نژاد هم بازیکن پشت مهاجم بود، اما به دلیل توانایی‌هایش برای ما در کناره‌ها بازی کرد. این تیم نیاز به تقویت دارد و ما هم تا جایی که می‌توانستیم تیم را ابتدای فصل تقویت کردیم.

  ۱  
آی اسپورت
2019-11-04 21:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
کی روش رفت توله سگاش هستن
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۲:۰۷
یکیش همین آدم نفهم که در ۹۰ دقیقه تیمش یک موقعیت گل هم درست نکرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر