فهرست
اشتیلیکه: مشت‌های ما یک مساله نرمال بود؛ از بودن در اینجا راضی هستیم
اشتیلیکه: مشت‌های ما یک مساله نرمال بود؛ از بودن در اینجا راضی هستیم

اشتیلیکه: مشت‌های ما یک مساله نرمال بود؛ از بودن در اینجا راضی هستیم

آی اسپورت - اولی اشتیلیکه سرمربی تیم ملی کره جنوبی امروز در نشست خبری پیش از بازی شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران جواب داد. سوالاتی که بیشتر حول و حوش مسائل حاشیه‌ای این چند روز بود. صحبت‌های اشتیلیکه را بخوانید:

*این مسابقه بسیار مهمی بین تیم‌های اول و دوم برای صعود به جام جهانی است. هر دو تیم می‌دانند این بازی حساسیت‌های خاصی دارد. اما ما اینجا هستیم تا در کنار احترامی که هر دو تیم باید به هم بگذارند، یک بازی جوانمردانه انجام بدهیم. مسابقه دو سال پیش ما دوستانه بود که ورزشگاه هم پر نشد. انتظار ما این است که فردا ورزشگاه پر باشد و بازیکنان ما هم مسلماً فشار بیشتری را هم تحمل خواهند کرد، ضمن اینکه دو سال پیش تیم ایران کاملا تدافعی بازی کرد اما فکر نمی‌کنم فردا این طور باشد. همیشه هدف بازیکنان ما کسب پیروزی است. تمامی بحث های تاکتیکی و ذهنیت بازیکنان که وارد زمین می‌شوند این است تا به پیروزی برسند.

*ما از ماسک در کشور خودمان هم استفاده می‌کنیم و اگر در عکس‌ها دیده باشید این موضوع وجود دارد. البته تیم ملی ما وقتی به کشورهای دیگر سفر می‌کند از این ماسک‌ها استفاده می‌کند. درباره مشت‌های گره کرده هم باید بگویم این یک مساله نرمال است که قبل از سفر انجام می‌دهیم. ما به اینجا آمده‌ایم تا یک بازی جوانمردانه انجام بدهیم و دوست ندارم مسائل خارج فوتبال تماشاگران را تحریک کند. امیدوارم فردا تیمی که بهتر است بتواند به برتری برسد.

*ما دو سه روز است در ایران هستیم باید به این نکته اشاره کنم که از بودن‌مان در اینجا کاملاً راضی هستیم و همه چیز برای ما مهیا بوده است. نکته‌ای که باید به آن اشاره کنم این است که کشور ما کاملاً دموکراتیک است و من به عنوان مربی می‌توانم از نظر کارم مورد انتقاد قرار بگیرم اما من نمی‌توانم صحبت‌های بازیکنانم را کنترل یا مدیریت کنم. بازیکنان من نظر شخصی خودشان را دادند و این هم طبق آزادی بیان بوده است.

*همان‌طور که به شما گفتم بازی فردا بین تیم‌های اول و دوم گروه A انتخابی جام جهانی است. ما انتظار یک بازی سطح بالا داریم، ضمن اینکه سه پیروزی متوالی از سوی ایران مقابل کره جنوبی در حالی بوده که ما از سال ۲۰۱۵ به این طرف فقط دو شکست در کارنامه‌مان بوده و این اتفاق مهمی برای ماست. امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم تا تاریخ‌سازی کنیم.

 

کد خبر:9402

     
آی اسپورت
2016-10-10 13:33:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر