فهرست
گزارش لیگ یک؛ فرار خونه‎به‎خونه از شکست
گزارش لیگ یک؛ فرار خونه‎به‎خونه از شکست

گزارش لیگ یک؛ فرار خونه‎به‎خونه از شکست

آی اسپورت – با انجام 7 بازی، هفته هفدهم لیگ یک فوتبال ایران و نیم‎فصل اول این مسابقات امروز به پایان رسید. در مهم‎ترین بازی‎ها خونه‎به‎خونه با دو گل دیرهنگام از شکست مقابل برق جدید شیراز فرار کرد و نساجی مازندران بر راه‎آهن غلبه کرد. بادران هم با پیروزی بر ماشین‎سازی فاصله‎اش را با نفت مسجدسلیمان کم کرد.

بادران 2-0 ماشین‎سازی

شاگردان محمد ربیعی کاملا از بحران فاصله گرفته‎اند و با پیروزی امروز مقابل ماشین‎سازی فاصله‎شان را با نفت مسجدسلیمان صدرنشین به 5 امتیاز رسید. ماشین‎سازی هم با مربی جدید خود عباس آقایی به دومین باخت پیاپی دستن یافت. با این اوصاف بادران در بهترین شرایط روحی و فنی در جام حذفی مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

نساجی مازندران 2-1 راه‎آهن

در حالی که بازی دو تیم تا دقایق پایانی 1-1 مساوی بود، مجتبی ممشلی با گل دقیقه 91 خود دبل کرد و 3 امتیاز شیرین این بازی به شاگردان مهدی پاشازاده رسید. نساجی با این پیروزی 30 امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار گرفت. راه‎آهن نگون‎بخت هم نیم‎فصل اول را با 3 امتیاز از 17 بازی به پایان برد.

صبای قم 0-1 فجرسپاسی

تیم بحران‎زده قمی باز هم در خانه خود شکست خورد و با 10 امتیاز در رده هفدهم جدول باقی ماند. فجر سپاسی هم با این پیروزی 28 امتیازی شد و در نزدیک‎ترین فاصله با تیم‎های بالانشین قرار گرفت.

برق جدید شیراز 2-2 خونه‎به‎خونه

در حالی که تا دقایق پایانی، تیم برق شیراز در آستانه یک پیروزی خوب خانگی قرارداشت اما دو گل از شاگردان جواد نکونام در 10 دقیقه پایانی، بازی را به تساوی کشاند. این تساوی کمک چندانی به دو تیم مدعی بالای جدول نکرد و باعث خوشحالی بادران و نفت مسجد سلیمان شد.

مس کرمان 2-1 ایرانجوان بوشهر

تیم کرمانی به دومین پیروزی پیاپی خود دست یافت تا به اوضاع خود در جدول رده‎بندی سر و سامان بدهد. تیم بوشهری هم به روند سینوسی خود ادامه داد و با این شکست در رده دوازدهم جدول باقی ماند. بوشهری‎ها حدود یک هفته دیگر باید در ورزشگاه آزادی و در جام حذفی مقابل استقلال تهران قرار بگیرند.

اکسین البرز 2-0 آلومینیوم اراک

شاگردان علی لطیفی همچنان نتایج خوبی می‎گیرند و تهدیدی بزرگ برای تیم‎های مدعی صعود به لیگ برتر به شمار می‎روند. با پیروزی امروز، اکسین البرز 28 امتیازی شد و حالا با تیم سوم جدول یعنی نساجی مازندران فقط 2 امتیاز فاصله دارد. آلومینیوم اراک هم در رده‎های پایین جدول باقی ماند.

شهرداری ماهشهر 1-0 گل‎گهر سیرجان

حضور علیرضا مرزبان روی نیمکت شهرداری ماهشهر با پیروزی این تیم بعد از 6 باخت متوالی توام شد و تیم ماهشهری با این برد چند پله در جدول صعود کرد. گل‌‎گهر سیرجان هم با وینکو بگوویچ به نتایج بد خود ادامه داد و در میانه‎های جدول ماند.

جدول رده‌بندی

1-نفت مسجدسلیمان 38

2-بادران 33

3-نساجی مازندران 30

4-برق جدید شیراز 30

 

 

۱    
آی اسپورت
2017-12-10 16:19:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر