فهرست
استقلال و فدراسیون، شفر و کرانچار!
استقلال و فدراسیون، شفر و کرانچار!

استقلال و فدراسیون، شفر و کرانچار!

آی اسپورت - از سوی فدراسیون فوتبال با زلاتکو کرانچار سرمربی سابق تیم فوتبال امید پس از صعود به مرحله دوم مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ قطع همکاری شد و فدراسیون فوتبال اعلام کرد به زودی از بین مربیان ایرانی یک نفر را بعنوان جایگزین کرانچار معرفی کند. فدراسیون فوتبال ایران بعد از آن که (از حق طبیعی اش استفاده کرد و) تصمیم به قطع همکاری با سرمربی تیم امید گرفت، این کار را بسیار حرفه‌ای و در فضایی آرام و دور از تنش پیش برد.

رئیس فدراسیون فوتبال با مدیریتی مناسب بر فضای این قطع همکاری، اتفاقی را رقم زد که سرمربی سابق تیم امید کاملاً مسالمت‌آمیز و بدور از هر تنشی قرارداد خود را فسخ و حتی برای تیم ایران در بازی‌های آینده آرزوی موفقیت کرد. این اتفاق در حالی افتاد که ۱۰ روز پیش باشگاه استقلال با وینفرد شفر قطع همکاری داشت، اما تصمیم سازان این باشگاه بر خلاف مدیران فدراسیون نتوانستند فضایی مسالمت‌آمیز برای این جدایی طراحی کنند و تیم شان را وارد چاشی تازه کردند. به همین دلیل حالا شفر خط و نشان کشیده و استقلالی‌ها را مستقیم و غیر مستقیم تهدید می‌کند که برای دریافت مطالباتش حاضر نیست حتی یک دلار تخفیف دهد.

مقایسه عمکلرد مسئولان فدراسیون و باشگاه استقلال در دو اقدام مشابه نشان می‌دهد فدراسیون نشین‌ها لااقل در این مورد از مجموعه مدیریت باشگاه استقلال عملکردی منطقی‌تر و حساب شده‌تر داشته‌اند. البته فدراسیون فوتبال نتوانست این رفتار را با کی‌روش داشته باشد و سرمربی پرتغالی تیم ملی بزرگسالان پس از هشت سال همکاری با تیم ملی ایران، با دلخوری و البته مصاحبه‌های آتشین به همکاری‌اش پایان داد.

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-05-08 17:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
قرمزترین پسر دنیا دنیا
چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۱۶
ربطی به فدراسیون نداره کرانچار یه مربی جنتلمنه که از پرسپولیس و سپاهانم کاملا دوستانه جدا شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر