فهرست
قلعه‌نویی: حق استقلال خوزستان برد بود
قلعه‌نویی: حق استقلال خوزستان برد بود

قلعه‌نویی: حق استقلال خوزستان برد بود

 آی اسپورت- امیرقلعه‌نویی برد و فعلا به صدر رفت اما خودش می‌گوید که برد حق استقلال خوزستان بود. قلعه‌نویی بعد از بازی گفت:يلازم است درباره دوسه مطلب صحبت کنم. از استاندار خوزستان دکتر شریعتی تشکر می کنم. به عنوان یک ایرانی در هتل از او تشکر کردم که با استقلال خوزستان این کار را کرد و به این تیم کمک کرد. اما ایکاش مسوولان استان بیشتر کمک می کردند که دو بازیکن کلیدی این تیم نروند.خدا شاکریم که در نیمه اول با روز خوب اخباری روبه رو شدیم. به آقای پورموسوی تبریک می‌گویم. حق آنها بود که برنده این دیدار باشند. در نیمه اول ما خوش‌شانس بودیم که اخباری روز خوبی را داشت. در نیمه دوم نیز ما بهتر از نیمه اول بودیم، اما به طور کلی تراکتورگونه فوتبال بازی نکردیم.در نیمه دوم شرایطمان بهتر شد. فوتبالی تاکتیکی با موقعیت های بیشتر داشتیم که از این بابت نیز خدا را شاکرم. ما تمرینات خوبی در تهران داشتیم. زمین هم نرم و صاف بود. لازم است به روشنایی و پورموسوی تبریک بگویم. یقین دارم این تیم با این جوانان باانگیزه در آسیا موفق خواهد شد. خوشحالم آرش افشین پس از مدتها بازی کرده است و قول می دهم در سه چهار بازی آینده یکی از بازیکنان آماده خواهد شد. چون مدتی با او کار کرده ام و شرایطش را می دانم. استقلال خوزستان هم تا دو ماه دیگر می شود استقلال ایران و امیدوارم نتایج خوبی در آسیا بگیرد.

قلعه نویی در خاتمه درباره این که آیا به حضور در استقلال فکر می کند یا نه، گفت:« تمام فکر و ذکر من تراکتور است. منصوریان هم مثل گل محمدی و مجتبی حسینی نسل جدید مربیان هستند. فکر می کنم که منصوریان هم نیاز به زمان دارد.»

  ۲  
آی اسپورت
2017-01-12 18:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یاشار تبریزلی
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
لنگی ها کیسه کش ها زردک ها خوزستانی های سوراخ شده همگی با هم متحد دست در دست هم در مقابل عظمت تراختور کبیر باستانی کمر به نشانه تعظیم خم کنید
تراختور فراتر از آسیا در کلاس اروپا بازی میکند
متاسفانه مجبوریم با تیم های بی کیفیتی چون شما رقابت کنیم و در نتیجه رقابتی یک طرفه شاهد هستیم
بسوزید که سوختن شما خنده ماست
۲ ۱
بهروز
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۲۷
همه تیم ها جلوی ترتر شل بازی می کنند تا برنده شه!
این رو همه می دونن خخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر