فهرست
کامبک بزرگ والیبالی؛ ایران 3-2 آمریکا
کامبک بزرگ والیبالی؛ ایران 3-2 آمریکا

کامبک بزرگ والیبالی؛ ایران 3-2 آمریکا

آی اسپورت – تیم ملی ایران در دومین دیدار خود در مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ که در شهر ناگویا در حال برگزاری است با نتیجه 3 بر 2 مقابل آمریکا به پیروزی رسید. شاگردان کولاکوویچ در 2 ست نخست بازی با نتایج 25 بر 20 و 25 بر 17 نتیجه را واگذار کردند اما در ست‌های سوم و چهارم با ارائه بازی کم اشتباه‌تر 25 بر 27 و 21 بر 25 برنده میدان بودند تا سرنوشت برنده به ست پنجم کشیده شود. تیم ایران در ست پنجم با نتیجه 15 بر 12 به پیروزی رسید تا در مجموع با نتیجه 3 بر 2 مقابل آمریکا به برتری برسد.

بازیکنان ایران 56 امتیاز از اسپک،‌ 4 امتیاز از دفاع روی تور، 2 امتیاز از سرویس و 42 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و در مقابل تیم آمریکا 69 امتیاز از اسپک،‌ یک امتیاز از دفاع روی تور، 8 امتیاز از سرویس و 30 امتیاز از اشتباهات ایران به دست آورد.

تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات، فردا استراحت می‌کنند و تیم ایران از ساعت 8:10 روز جمعه به مصاف برزیل می‌رود. تیم ایران روز گذشته در نخستین دیدار خود با نتیجه 3 بر 2 مقابل ایتالیا به برتری رسیده بود.

۷ ۳  
آی اسپورت
2017-09-13 13:47:00
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۲۰
خسته نباشید قهرمانان ... امیدوارم قهرمانیتونو ببینیم
طلبه ی از مشهد
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۲۲
سلام بر شما دلاور مردان ولایتمدار . خسته نباشید .
مردم میهن اسلامیمان همه میدانند چه کار بزرگی انجام داده اید و باعث شکست استکبار شده اید . این روز را باید اندرون جمهوری اسلامی جشن بگیریم
۱
جاهد
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۱۸
بازیکنان آمریکا ربطی به استکبار ندارن ها!!!اینآ فقط والیبالیست هستن که برخلاف شما پس از سفر به ایران بسیار از ایران و ایرانی ها تقدیر کردن.مایه شرمساریه این ادبیات شما
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر