فهرست
ویسی شاکی از یارگیری و تشکیل کمیته فنی!
ویسی شاکی از یارگیری و تشکیل کمیته فنی!

ویسی شاکی از یارگیری و تشکیل کمیته فنی!

آی اسپورت - عبدالله ویسی که به حالت قهر دیگر در تمرین پیکان شرکت نکرد، به شدت از تصمیم های اکبر محمدی شاکی است. به گفته یک منبع آگاه، با وجود تاکید ویسی به حفظ بازیکنان پیکان، مهره های موثری چون شهریار مغانلو، فراز امامعلی، سعید واسعی، مهران موسوی و امیرحسین کریمی از پیکان جدا شدند اما آنچه ناراحتی ویسی را در پی داشته ناکامی بیشتر باشگاه در جذب نفرات اصلی لیست خرید او بوده است. به طور مثال ویسی برای دروازه پیکان حقیقی یا فروزان را می خواست که باشگاه هیچ یک از این دو را جذب نکرد و دریس از لیست سوم ویسی جذب شد.

به گفته یکی از دستیاران ویسی، در هیچ پستی اولویت های اول و دوم ویسی جذب نشدند و در عوض بازیکنانی با باشگاه قرارداد بستند که مدنظر سرمربی نبودند. ویسی که هنوز با پیکان قرارداد رسمی ندارد، از این موضوع که باشگاه هنوز با او و دستیارانش ابراهیم میرزاپور و احمد کعبیانپور قرارداد نبسته، شاکی است ولی گویا موضوع از این هم حادتر است چراکه یک بازیکن پیکان می گوید: ما ۶ بازی دوستانه داشتیم اما حتی یکی از این ۶ بازی هم آنالیز نشد، وقتی از کادرفنی دلیل را پرسیدیم گفتند باشگاه هنوز با آنالیزورهای ویسی قرارداد نبسته است.

مورد بعدی اختلاف بر سر تشکیل کمیته فنی است. ویسی از این شاکی است که اکبر محمدی یک کمیته فنی تشکیل داده که غیر از سیامک رحیم پور، سایر اعضای آن از لخاظ سابقه فوتبالی در سطح لیگ یک هم نیستند. ویسی تصور می کند مدیریت جدید باشگاه این کارها را انجام داده تا او قهر کند و برود. جرقه اول دلخوری ها هم از پرداخت نشدن پاداش بقای تیم شروع شد. مدیریت قبلی قول پاداش بقا داده بود که مدیر جدید این پاداش را نپرداخت و حتی بازیکنانی که از پیکان رفتند، ۲۰ درصد هم جریمه شدند!

اختلاف ها روز به روز در حال بیشتر شدن است و ویسی تصور می کند باشگاه به یک سری رسانه ها خط داده که زمینه قطع همکاری با او را فراهم کنند. پیکان به شدت در حال حرکت به سوی بحران است و به نظر می رسد تا اکبر محمدی و عبدالله ویسی رودررو حرف نزنند، این بحران تمام نمی شود و بعید هم نیست که کار را به جایی برساند که هر دو طرف به ایران خودرو بگویند پیکان یا جای من است یا جای طرف مقابل!

     
آی اسپورت
2020-10-29 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر