فهرست
مهمان ناخوانده صدر؛ پدیده یحیی
مهمان ناخوانده صدر؛ پدیده یحیی

مهمان ناخوانده صدر؛ پدیده یحیی

آی‌اسپورت- پدیده می‌خواهد سرانجام شبیه نامش ظاهر شود و با یحیی گل‌محمدی پدیده لیگ برتر باشند. بعد از این که پرسپولیس نتوانست از نفت مسجدسلیمان سه امتیاز بگیرد و سپاهان هم یک قدم برای رسیدن به صدر کم آورد جدول لیگ برتر یک صدرنشین ویژه دارد. ویژه از آن جهت که سرمربی تیم صدرنشین هم میهمانی ناخوانده است و هم آن‌قدرها هم حضورش در صدر غافلگیرمان نمی‌کند.

پدیده یحیی گل‌محمدی با ۳ برد و یک باخت بدون تساوی، ۹ امتیاز کسب کرده تا بالاتر از همه مدعیان صدر جدول را به نام خودش کند. تیمی که بارزترین خصوصیتش جنگیدن تا دقیقه ۹۰ و حتی بیشتر از ۹۰ است. این تیم تا هفته سوم تا دقیقه ۹۰ هیچ گلی به ثمر نرسانده بود. آنها هفته اول به پرسپولیس باختند و هفته دوم هم نزدیک بود اتفاقی مشابه برای آنها تکرار شود اما دو گل در وقت‌های اضافه اولین و تا این جای فصل تنها کامبک لیگ را رقم زد و سه امتیاز را به حساب یحیی و شاگردانش ریخت. اتفاقی که در هفته سوم هم افتاد و یک گل دیگر در نزدیکی‌های سوت پایان بازی یک امتیاز آنها را تبدیل به سه امتیاز کرد.

این هفته اما آنها کار راحتی برای صدرنشینی داشتند. سپیدرود حریفی نبود که بخواهد تیم یحیی را ۹۰ دقیقه در حسرت گل بگذارد. ۲ گل تا دقیقه ۷۵ بازی خیلی زودتر از سوت پایان بازی آنها را به صدر رساند. صدری که بیشتر از این که خانه آنها به نظر بیاید مکانی استیجاری بود تا برگزاری بازی‌ها در روز دوم. روز دوم هفته چهارم هم تمام شده و پدیده همچنان از جایش تکان نخورده است. اتفاقی که مشخص نیست تا چند هفته دیگر ادامه دارد اما تا همین‌جای کار هم بازگشتی دوباره برای یحیی محسوب می‌شود. کسی که یک پدیده مربی‌گری به حساب می‌آمد بعد از حضور در لیگ یک و در تراکتور محروم کمی از توجهات دور شده بود و حالا با تیم مشهدی می‌خواهد تا دوباره پدیده شود.

یحیی آخرین بار یک هفته مانده به پایان لیگ سیزدهم صدرنشینی را تجربه کرده بود. تنها صدرنشینی او در ۷ فصل اخیر با نفت تهران که حدود ۱۶۰۰ روز از آن می‌گذرد. حالا بعد از بیش از سه سال، صدر جدول و یحیی به هم رسیده‌اند، وصالی که بعید به نظر می‌رسد سرمربی سرسخت مشهدی‌ها دلش بخواهد به راحتی از آن دل بکند. پدیده‌ای که فصل گذشته هم نتایج خوبی گرفت و تا مدتها جز تیم‌های ناخوانده بالای جدولی بود بعد از کسر شش امتیاز حتی کاندیدای سقوط هم شد. پدیده این فصل اما با فصل گذشته یک تفاوت بزرگ دارد، تفاوتی به نام یحیی.

 

نود

۳    
آی اسپورت
2018-08-17 23:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر