فهرست
بیرو و مدافعان در جمع بهترین‌های بلیچرریپورت
بیرو و مدافعان در جمع بهترین‌های بلیچرریپورت
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

بیرو و مدافعان در جمع بهترین‌های بلیچرریپورت

آی اسپورت - با پایان رسیدن مرحله‌ی گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، عناصر دفاعی تیم ملی فوتبال کشورمان در جمع برترین‌های جام از نظر بلیچرریپورت قرار گرفتند.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان که موفق شد در روسیه یک کلین‌شیت مقابل مراکش داشته باشد و در بازی آخر تیم ملی هم مقابل پرتغال پنالتی کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان را مهار کند، از نگاه بلیچرریپورت بعد از جو هیون وو کره‌ای دومین دورازه‌بان برتر مرحله‌ی گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد. اتفاقی که برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران و در جام جهانی افتاده است.

1
1

درخشش مثلث دفاعی

در خط دفاعی هم ۳ مدافع ما توانستند در جمع برترین‌های جام از نظر بلیچرریپورت قرار بگیرند. احسان حاج‌صفی مدافع چپ و لژیونر فوتبال کشورمان که نقش مهمی در پیروزی تیم ملی در اولین بازی خود در جام جهانی مقابل مراکش داشت و سانتر او موجب شد تا بازیکن مراکش به اشتباه دروازه‌ی خودی را باز کند، به عنوان سومین مدافع برتر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در مرحله‌ی گروهی رقابت‌ها از نگاه بلیچرریپورت انتخاب شد.

2
2

رامین رضاییان مدافع راست تیم ملی که او هم از لژیونرهای فوتبال کشورمان است مانند احسان حاج‌صفی در جمع برترین‌های جام قرار گرفت. رضاییان که در هر ۳ بازی تیم ملی از ابتدا به میدان رفت از نگاه بلیچرریپورت در جمع برترین مدافعان راست مرحله‌ی گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به عنوان سومین مدافع راست برتر جام جهانی انتخاب شد.

3
3

مرتضی پورعلی‌گنجی که او هم مانند دو مدافع دیگرمان لژیونر است و در قلب خط دفاعی تیم ملی نمایش بی‌نقصی از خود در جام جهانی به جای گذاشت، در بین برترین مدافعان میانی جام در مرحله‌ی گروهی از نگاه بلیچرریپورت، در رده‌ی چهارم قرار گرفت.

4
4

نکته جالب در مورد ۴ بازیکن تیم ملی که در جمع برترین‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار گرفتند این است که از بین این ۴ نفر ۳ بازیکن لژیونرهای فوتبال کشورمان هستند. در جمع بازیکنان برتر فاز هجومی و هافبک دفاعی اما بازیکنی از ایران دیده نمی‌شود.

نود

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-06-29 18:29:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
نظر ٣
جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۲
اون افرادي كه از كيروش بابت اين بازيكنان ايراد ميكرفتند و ميكفتن جرا بازيكناي مورد علاقه خودشون رو نبرده، الان كجان؟ دقيقا كجان؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر