فهرست
لباس تیم ملی رسید؛ قرمزش قشنگ است
لباس تیم ملی رسید؛ قرمزش قشنگ است

لباس تیم ملی رسید؛ قرمزش قشنگ است

آی‌اسپورت- البسه جدید تیم ملی به تهران رسیده‌اند و در انبار کمپ تیم‌های ملی هستند اما فعلا تصویری از آنها رونمایی نشده است. لباس‌های جنجالی تیم ملی همان‌طور که مهدی تاج وعده داده بود، به تهران رسیده‌اند و حالا در انبار کمپ تیم‌های ملی هستند تا در بازی ازبکستان در تهران برای اولین بار پوشیده شوند. البته مسئولان فدراسیون فوتبال تلاش زیادی کردند تا درحالی که در این مدت انتقادهای زیادی از لباس‌ها شده است، مانع از انتشار عکس‌ها تا قبل از نمایش این پیراهن‌ها بر تن بازیکنان شوند.

این لباس‌ها همان‌طور که مهدی تاج گفته، برخلاف تی‌شرت منتشر شده از سوی بعضی رسانه‌ها، ساده نیستند چون در کالکشن ۲۰۱۸ این شرکت معتبر آلمانی، همه لباس‌ها یا مربع‌های ریز کنار هم دارند یا موج‌دار هستند و آن طور که تاج لباس‌ها را دیده و گفته، این کارها هم طرح‌دار هستند که منظورش همان موج‌ها یا مربع‌های ریز است که در طرح لباس تنوعی ایجاد می‌کنند.

آنهایی که این لباس‌ها را دیده‌اند می‌گویند لباس‌های قرمز رنگ‌شان به شدت زیبا هستند. لباس‌هایی که رنگ شان سرخ است و کمی پررنگ‌تر از لباس‌های مصر است. شاید کمی نزدیک به لباس‌های بایرن مونیخ یا مصر از نظر رنگ و موج های روی لباس.اگرچه تاکید مسئولان فدراسیون بر این است که این لباس‌ها شباهتی به تیم‌های دیگر از جمله مصر ندارند. حالا تیم تاج در تلاشند یک طرح یوز ایرانی را هم روی این لباس‌ها شابلون بزنند. شابلون سفید برای لباس‌های قرمز و شابلون مشکلی برای لباس‌های سفید.

از یاد نبرید که ۴ سال قبل هم برای لباس‌های آل اشپرت تقریبا همین کار اتفاق افتاده بود اما این شابلون‌ها روی نیمه پایانی لباس باعث می‌شود این لباس‌ها از حالت درای‌فیت که تکنولوژی خشک کردن تعرق بدن است خارج شوند و با لباس‌های تولیدی‌های داخلی خیلی تفاوتی نکنند. جالب اینجاست که ایران در گروهی قرار گرفته که ممکن است بر اساس قرعه دو بار در دور مقدماتی لباس قرمز بر تن کند.

 

خبرآنلاین

۸ ۳  
آی اسپورت
2018-05-01 01:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
شهرام
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۵۱
اگه واقن سرخود بیان و یوزپلنگ چسب کنن باید خاک رو ریخت روسرشون!
حمید
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۲۷
متاسفانه در هر سه بازی ما رنگ سفید می پوشیم !!!
۵
وحید بارساپولیسی
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۶
حالا میخوام درای فیت نباشه. انگار مثلا مکزیک و بلژیک و کلمبیا و ژاپن درای فیت میپوشن کم عرق میکنن پخی!! شدن تو جام جهانی... یوزپلنگ نماد کشور ماست و باید روی لباس تیم ملی باشه.. بچه های ما الان به یوزهای آسیا و شاهزاده های پارسی مشهورند...
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر