فهرست
یورگن کلوپ، عصبانی‌تر از همیشه
یورگن کلوپ، عصبانی‌تر از همیشه

یورگن کلوپ، عصبانی‌تر از همیشه

آی اسپورت - شنبه شب برای لیورپول در بازی مقابل برایتون همه اتفاقات طوری رقم خورد که در پایان بازی سرمربی آلمانی این تیم یورگن کلوپ خشمگین‌ترین فرد در ورزشگاه آمکس باشد.

لیورپول نه تنها پیروزی یک بر صفر در خانه برایتون را در وقت‌های تلف شده نیمه دوم از دست داد بلکه در جریان این بازی دو گلش هم با تصمیم VAR‌ مردود اعلام شد که البته هر دوی آنها اگرچه سختگیرانه، اما صحیح بودند. در نهایت هم VAR‌ با یک تصمیم بحث‌برانگیز دیگر داور مسابقه استوارت آتول را مجاب کرد که صحنه برخورد دنی ولبک مهاجم برایتون با اندی رابرتسون مدافع لیورپول را بازبینی کند که این تصمیم او منجر به اعلام یک پنالتی در وقت‌های تلف شده به سود برایتون شد و این تیم را از شکست خانگی نجات داد. در همین حال مصدومیت جیمز میلنر هم مزید بر علت شد تا خشم کلوپ از اوضاع دوچندان شود و همه را از جمله خبرنگار شبکه BT که در پایان بازی با او مصاحبه کرد، از لب تیغ بگذراند.

کلوپ درباره وضعیت میلنر به خبرنگار شبکه BT‌ اسپورت انگلیس که درباره اضافه شدن میلنر به هفت مصدوم دیگر لیورپول از او سؤال پرسید، به شیوه‌ای کنایه‌آمیز گفت: «سورپرایز! او از ناحیه همسترینگ مصدوم شده است. مبارک‌تان باشد. شما انتخاب کردید که بازی ما ساعت ۱۲:۳۰ برگزار شود، نه؟ این وضعیت واقعاً برای بازیکنان خطرناک است.»

کلوپ سپس به اظهارات اخیر کریس وایلدر سرمربی شفیلد یونایتد اشاره داشت که سرمربی آلمانی لیورپولی‌ها را به خاطر درخواستش برای افزایش تعداد تعویض‌ها در لیگ برتر به پنج مورد خودخواه توصیف کرده بود. سرمربی لیورپول اظهار داشت: «کریس وایلدر مدام می‌گوید که من خودخواه هستم، اما من فکر می‌کنم که همه چیزهایی که او الان می‌گوید نشان می‌دهد که خودش خودخواه است. من هم زمانی که در آلمان سرمربی تیم ماینتس بودم شرایطی مشابه او داشتم و به هیچ چیز جز ماندن تیمم در دسته اول فکر نمی‌کردم. الان اما شفیلدیونایتد سه تعویض دارد و از تمام بازی‌هایش یک امتیاز دارد پس فکر نمی‌کنم که بحث منفعت یا ضرر یکسری از تیم‌های خاص مطرح باشد. اگر می‌گوییم اجازه دهید پنج تعویض داشته باشیم به خاطر مسائل تاکتیکی نیست. اگر امروز ما پنج تعویض داشتیم می‌توانستیم رابرتسون را از میدان بیرون بیاوریم و کاستاس سیمیکاس را به میدان بفرستیم. این هم فقط برای حفظ سلامت بازیکن بود، نه کسب نتیجه بهتر. من به فکر همه بازیکنان هستم، نه فقط بازیکنان خودم، چون همه آنها این مشکل را دارند. در ماه دسامبر خواهیم دید که وضعیت‌شان چطور خواهد شد.»

کلوپ سپس به جنجال VAR اشاره و به شیوه‌ای جالب هم نارضایتی‌اش را از آفسایدهای میلیمتری که باعث مردود شدن گل‌های تیمش شد، بیان کرد. سرمربی سابق دورتموند اظهار داشت: «ما به آفسایدهای زیربغلی عادت کرده‌ایم. امروز انگشت پای بازیکن‌مان در آفساید بود. همین است دیگر. من فکر می‌کنم که تصمیمات داور درست بود.»

جردن هندرسون کاپیتان لیورپول در پایان بازی فاش کرد که دنی ولبک مهاجم حریف به او گفته بود که رابرتسون روی او خطای پنالتی مرتکب نشده است، هرچند VAR‌ نظر دیگری داشت. خبرنگار شبکه BT‌ اسپورت دراین باره هم نظر کلوپ را خواست و او گفت: «شما می‌خواهید از حرف‌های من تیتر بسازید. داور سوت زده است و تمام. چرا شما مدام دنبال تیتر هستید. من گفتم که پنالتی نبود. دیگر از من چه چیزی می‌خواهید بشنوید؟ بعد هم گفتم پنالتی بوده است، چون داور بعد از بازبینی صحنه تصمیم گرفت که پنالتی اعلام کند.»

 

 

     
آی اسپورت
2020-11-29 12:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر