فهرست
تکذیب روز؛ منشا و علیپور قهر نیستند!‌
تکذیب روز؛ منشا و علیپور قهر نیستند!‌

تکذیب روز؛ منشا و علیپور قهر نیستند!‌

آی ‌اسپورت – امروز یکی از روزنامه‌های ورزشی در مطلبی عجیب شائبه‌‌ای را مطرح کرده بود. به نظر نویسنده این مطلب با تماشای فیلم بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان می‌شود به این نتیجه رسید که علی علیپور و گادوین منشا با هم قهر هستند!‌چیزی هم که نویسنده به آن استناد کرده بود پاس ندادن‌های علیپور به منشا در چند صحنه بود.

در بخشی از این مطلب این طور آمده: « به بازی برگردید و آن را با دقت ببینید؛ قطعا صحنه‌های زیادی را پیدا خواهید كرد كه در آن علیپور از پاس دادن به منشا طفره می‌رود و یا منشا حاضر نیست در موقعیت مناسب توپ را به علیپور بسپارد. یكی از ویژه‌ترین این لحظات اواخر نیمه اول و روی فرار عمقی منشا اتفاق افتاد؛ جایی كه علیپور ترجیح داد خودش به تو بزند و از سد مدافعان حریف بگذرد. آنچه مسلم است اینكه بعد از قرار گرفتن علیپور در كورس آقای گلی، رفتار فنی این بازیكن تا حدودی تغییر كرده و او بیشتر از آنكه به منافع تیم فكر كند، ترجیح می‌دهد خودش گل‌های بیشتری بزند. نتیجه این سیاست هم از دست رفتن شانس یك پیروزی خارج از خانه برای پرسپولیس بود. به یاد بیاورید كه اواسط نیمه دوم علیپور چطور روی آن ضدحمله سریع به جای پاس دادن توپ به منشا، خودش اقدام به شوتزنی كرد و ضربه‌اش با اختلاف كمی از كنار تیر بیرون رفت.»

اما نویسنده این مطلب مهم‌ترین صحنه بازی را ندیده یا شاید هم ترجیح داده به آن اشاره‌ای نکند. بعد از گل منشا، فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی‌نیا به سمت او رفتند و گل را با هم جشن گرفتند. بعد از این دو نفر محمد انصاری و صادق محرمی منشا را تشویق کردند. نفر بعدی علی علیپور بود که به طور جداگانه به سمت منشا رفت و او را در آغوش کشید. یعنی علیپور دقیقا بعد از گلی که منشا زد به سمت او رفته و از او بابت این گل تشکر کرده است. حالا چطور می‌شود با جمع بندی این صحنه‌ها به این نتیجه رسید که این دو نفر با هم قهرند مشخص نیست.

شائبه پاس ندادن در پرسپولیس قبلا هم وجود داشته. اما تصاویر برنامه 90 این شائبه را رد کرد. البته طبیعی است که برخی بازیکنان در برخی لحظات ترجیح می‌دهند خودشان گل بزنند. یا اینکه به گزینه مطلوب‌تر از نظر خودشان پاس بدهند. اما با شخصیتی که از علی علیپور سراغ داریم بسیار بعید است چنین افکاری در سر داشته باشد.

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-12-25 18:35:00
نظر دهید

۱ نظر
ali
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
تازه احمد زاده و کامیابی نیا هم قهر نیستن! مدارکشم موجوده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر