فهرست
محبی – گرانادا؛ فعلاً منتفی است
محبی – گرانادا؛ فعلاً منتفی است

محبی – گرانادا؛ فعلاً منتفی است

آی اسپورت - محمد محبی که فصل گذشته با دستمزدی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان برای شاهین شهرداری بوشهر بازی و در نهایت به همراه این تیم به لیگ برتر صعود کرد، در ابتدای فصل با تیم سپاهان قرارداد ۳ ساله امضا کرد و بندی در قراردادش آمده که در صورت دریافت پیشنهاد خارجی می‌تواند با پرداخت ۱۲۵ هزار دلار آزاد شود. به نظر می‌رسد سپاهان تصور نمی‌کرد این بازیکن جوان به سرعت در ترکیب سپاهان جا بیفتد و توأمان هم برای تیم امید و تیم ملی بازی کند و مورد توجه تیم خارجی قرار بگیرد؛ در غیر این‌صورت مبلغ سنگین‌تری برای صدور رضایتنامه این بازیکن جوان تعیین می‌کرد.

در آخرین مذاکرات صورت گرفته بین باشگاه سپاهان و باشگاه گرانادا طرف ایرانی اعلام کرده برای صدور رضایتنامه محمد محبی ۲۵۰ هزار دلار می‌خواهد، اما باشگاه گرانادا که از مفاد قرارداد محمد محبی با باشگاه سپاهان مطلع است، اعلام کرد بر اساس مفاد موجود در قرارداد حاضر است همان ۱۲۵ هزار دلار را پرداخت کند و اگر باشگاه سپاهان مبلغ بیشتری بخواهد قید جذب بازیکن ایرانی را خواهد زد. باشگاه سپاهان در واکنش به این پاسخ هنوز جواب نداده است. آنچه واضح است روند مذاکرات طرفین متوقف شده و به نظر می‌رسد باشگاه سپاهان تصمیم گرفته فصل آینده هم از وجود این بازیکن در بازی‌های لیگ برتر بهره ببرد به خصوص که سپاهان این فصل شانس کمی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد و برای رسیدن به جام باید فصل آینده برنامه‌ریزی کند.

ادامه حضور محمد محبی در ترکیب سپاهان البته به رضایت این بازیکن هم بستگی دارد. این بازیکن بوشهری بر اساس مفاد موجود در قرارداد می‌تواند با پرداخت ۱۲۵ هزار دلار به باشگاه سپاهان اردوی این تیم را ترک کند. این کار را پیش‌تر رضا شکاری بازیکن تیم ذوب‌آهن انجام داد. او تصمیم گرفت با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار با باشگاه ذوب‌آهن راهی روبین شود. با وجود عدم پذیرش این پول از سوی باشگاه ذوب‌آهن با توجه به مفاد موجود در قرارداد رضا شکاری راهی روبین شد و در نهایت هم شکایت باشگاه ذوب‌آهن به فیفا همان ۱۰۰ هزار دلار موجود در قرارداد را برای این بازیکن به همراه داشت.

     
آی اسپورت
2020-05-28 10:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر