فهرست
شایعه روز: بخشش جریمه پرسپولیس در ازای طارمی
شایعه روز: بخشش جریمه پرسپولیس در ازای طارمی

شایعه روز: بخشش جریمه پرسپولیس در ازای طارمی

آی اسپورت – هنوز مشخص نیست خبر خوبی که مازیار ناظمی وعده آن را داده و به زودی از آن رونمایی می‌شود چیست. در بعضی محافل فوتبالی شایعه شده که با مذاکرات گرشاسبی در ترکیه، قرار است محرومیت پرسپولیس از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی بخشیده شود اما بعید است چنین اتفاقی بیفتد. این محرومیت توسط فیفا اعمال شده و با مذاکره با باشگاه ترکیه‎ای بخشیده نخواهد شد. درست مثل محرومیت 4 ماهه مهدی طارمی که توسط فیفا اعمال شده و ریزه‎اسپور نمی‌تواند آن را لغو کند! بنابراین تنها احتمال بخششی که باقی می‎ماند جریمه‌ای است که پرسپولیس باید به باشگاه ترکیه‌ای بپردازد. البته باشگاه پرسپولیس از نظر مالی مشکلات زیادی دارد و پرداخت جریمه به ریزه اسپور در شرایط فعلی برای این تیم دشوار است.

شنیده شده مدیران ریزه‌اسپور بر سر پیوستن مهدی طارمی به این باشگاه و بخشیدن جریمه پرسپولیس با گرشاسبی به توافق رسیده‎اند. البته وساطت اردوغان هم در این توافق تاثیرگذار بوده است. آنها با بخشیدن طلب خود از باشگاه پرسپولیس در ازای پیوستن دوباره طارمی به این باشگاه موافقت کرده‎اند و احتمالا این خبر به زودی رسانه‌ای خواهد شد. این البته شایعه‎ای است که در ساعات گذشته در رسانه‌ها منتشر شده.

۱۴ ۶  
آی اسپورت
2017-12-15 17:44:00
نظر دهید

۶ نظر
امید از تفت
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
فکر می کنم قرار شده ریزه اسپور جریمه را ببخشه و به دادگاه عالی ورزش اعلام کنه و طارمی هم قراردادش را با پرسپولیس تمدید کنه و بعد جام جهانی که طارمی ترانسفر شد، ریزه اسپور هم 50% در رقم ترانسفر طارمی شریک بشه.
behrad
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۳
فکرنکنم این شرایط واسه باشگاه ریزه اسپور جذاب باشه.
حامد
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۸
اگر ریزه اسپور ببخشه هم تضمینی نیست که فیفا جریمه ش ببخشه. درضمن ریزه اسپورت سقوط کرده لیگ دسته یک ترکیه. میخوان طارمی رو قربانی کنن
آنتی شومن
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۱
جالبه تا سطح اردوغان برا حل گند کاری طارمی رو انداختن.اصلا هم طرفدار لنگ.نیستند اقایون!!!!!
امیرعباس
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۱
بهرحال باتوجه به درخشش علیپور پرسپولیس احتیاجی به طارمی نداشت ولی واقعا چرا باید دولت بره دنبال حل مشکلات کودکانه یک باشگاه ورزشی :-) :-) :-) :-)
نیما
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۳
وزیر پرسپولیسی و حمایتهاش به نتیجه رسید...تف تو این فوتبال مافیایی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر