فهرست
یک احتمال جدی؛ غیبت کمال در دربی
یک احتمال جدی؛ غیبت کمال در دربی

یک احتمال جدی؛ غیبت کمال در دربی

آی اسپورت – مصدومیت کمال کامیابی‌نیا در استخر شاید یکی از عجیب‌ترین اتفاقاتی بود که می‌توانست برای این بازیکن رخ دهد. مصدومیتی که شاید به قیمت از دست دادن دربی برای این بازیکن تمام شود. اگرچه کادرپزشکی پرسپولیس مدعی شده‌اند این بازیکن 3 هفته نیاز به درمان دارد اما شنیده‌های ما حاکی از آن دارد که کمال حداقل یک ماه دور از تمرینات سخت خواهد بود و با توجه به این قضیه کار او برای بازگشت به شرایط آرمانی و قرار گرفتن دوباره در ترکیب اصلی سرخپوشان بسیار سخت خواهد بود.

دربی پایتخت در تاریخ 10 اسفند قرار است برگزار شود و اگر در حالت خوشبینانه کمال یک ماه دیگر تمرینات خود را در کنار بازیکنان پرسپولیس آغاز کند حداقل نیاز به دو هفته تمرین نیاز دارد تا به شرایط آرمانی برگردد. در این مدت مسلما نوراللهی در ترکیب پرسپولیس حسابی جا افتاده و بعید است برانکو براحتی قید او را بزند. مخصوصا اینکه مرد کروات این روزها آن قدر از کمال ناراحت است که بعد‌‌ها این موضوع به ضرر این بازیکن تمام شود.

۹۳ ۵  
آی اسپورت
2018-01-17 11:46:00
نظر دهید

۵ نظر
وحید بارساپولیسی
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
اون بازی که 4 تایی شدن احمد نور جای کمال 3 کارته بازی کرد.. همه چی هم از شوت احمد شروع شد...
تاج اسیا
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۸
پارسال که سه تا چپوندن تو دروازهتون و داور هم هواتونو داشت بهونه کامیابی نیا بودش . الانم بهونه جور شد
SirNic
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۵۸
بنظرم کمال از لحاظ ذهنی آماده نیست... شاید این دوری بهش کمک کنه با تمرکز بیشتری برگرده...
۶
مصی
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۰۰
هیچ مشکلی نیست چون بازم همه چی با شوت احمد شروع میشه
میم
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۴۹
سطح فنی کمال بالاتر از ربیع خواه ست اما محسن ربیع خواه نوسانات کمتری داره. به علاوه سر بزنگاه دست پرسپولیس رو در پوست گردو نمیذاره: بازی با استقلال، بازی با الهلال، فصل نقل و انتقلات و تمدید قرارداد ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر