فهرست
پرسپولیس ۹۷؛ تقریبا مثل فصل قبل
پرسپولیس ۹۷؛ تقریبا مثل فصل قبل

پرسپولیس ۹۷؛ تقریبا مثل فصل قبل

آی اسپورت – پرسپولیس در حالی که حق استفاده از بازیکن جدید را ندارد باید فصل جدید را شروع کند آن هم در حالی که سه بازیکن یعنی صادق محرمی، فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان از این تیم جدا شده‌اند. محسن ربیع‎خواه نیز به خاطر عمل جراحی تا اواخر نیم‌فصل اول دور از میادین خواهد بود و برانکو نفرات زیادی برای بازی دادن در اختیار ندارد با این حال تمدید قرارداد کمال کامیابی‎نیا و وعده مدیران باشگاه برای حفظ وحید امیری و محمد انصاری باعث می‌شود دست برانکو برای انتخاب ترکیب اصلی چندان هم بسته نباشد.

قرمزها فصل جدید را باز هم با بیرانوند درون دروازه آغاز می‌کنند و حسینی و خلیل‌زاده نیز مانند فصل گذشته دو مدافع میانی هستند که در کنار خود محمد انصاری و حسین ماهینی را خواهند دید. بعید است برانکو در سیستم اصلی خود تغییری ایجاد کند و پیش‌بینی می‌شود کامیابی‌‎نیا و نورالهی دو هافبک دفاعی این تیم باشند.

وینگر چپ (در صورت تمدید قرارداد) همچنان امیری خواهد بود و برای وینگر راست و جانشینی احمدزاده دو بازیکن یعنی امید عالیشاه و بشار رسن شانس بازی دارند. در خط حمله بی‌شک انتخاب اول علی علیپور خواهد بود و از آنجا که برانکو از عملکرد منشا راضی نیست پیش‌بینی می‌شود همچنان سیامک نعمتی فیکس بازی کند.

به این ترتیب نفراتی مثل رادوشوویچ، مصلح، رسن(یا عالیشاه)، منشا، الوان‌زاده، همتی و ملی‌پوشان امید روی نیمکت پرسپولیس خواهند نشست و اگر مشکل مصدومیت یا محرومیت طولانی مدت گریبان قرمزها را نگیرد، دست برانکو تا پایان نیم‌فصل اول چندان هم بسته نخواهد بود.

 

خبرآنلاین

 

 

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2018-06-12 09:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
تو لیست خروجی مسلمان که رفت و عامل زیرآب زدنش احمدزاده ... بود ... ایشالا اینو سروش میاد و جاشو پر کنه ... محرمی هم که امیدوارم جا پای مهدوی کیا بزاره و باعث افتخار پرسپولیس بشه ... و امیدوارم رضاییان برگرده و جاشو پرکنه چون احمد زیرآب زن گورشو گم کرد ربیع گاه هم که امیدوارم قطع نخاع بشه و اگه یکی دو تا وینگر جوون و تکنیکی بگیریم امیری هم بره چون بعضی وقتا رو اعصابه و اما ماهینی هم باید گم شه بره بیرون به کوری چشم دشمنان پرسپولیس امثال پرسپولیسی سرحالتر از همیشه و همیشه خواهیم دید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر