فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره احمد نوراللهی یا بهتر بگوییم پیراهن او شروع کنیم. آنطور که روزنامه پیروزی نوشته احتمالا شماره 8 پرسپولیس به طور موقت بایگانی می شود تا بعد از بازگشت احمد به پرسپولیس، او دوباره این پیراهن را بر تن کند.

چراغ سبز منوچهری به استقلال

در شرایطی که بحث بازگشت سجاد شهباززاده به استقلال را باید منتفی دانست یک مهاجم سابق دیگر آبی ها دوست دارد دوباره پیراهن استقلال را بپوشد. امین منوچهری که با روزنامه گل صحبت کرده گفته که اگر تیم سابقش او را بخواهد، با کله می آید.

سپاهان هم کریمی را می خواهد

حتما در جریان لیست بازیکنان مورد نظر برانکو قرار گرفته اید. یکی از بازیکنانی که سرمربی پرسپولیس به دنبال جذبشان است، علی کریمی هافبک دیناموزاگرب است که احتمالا در نیم فصل به فوتبالش در کرواسی خاتمه خواهد داد. پرسپولیس البته کار راحتی برای جذب کریمی ندارد چرا که سپاهان و عبدالله ویسی هم شدیدا دنبال برگرداندن کریمی به اصفهان هستند.

پورقاز در راه سایپا

عزت الله پورقاز بازیکن ملی پوش تیم فوتبال استقلال خوزستان که گفته می شود با پرسپولیس مذاکره کرده به احتمال فراوان راهی سایپا خواهد شد. به گزارش نامه نیوز، این در حالی است که مذاکراتی هم از سوی تیم پیکان با این بازیکن انجام شده است.

در انتظار صحبتهای حنیف

حنیف عمران زاده طی 48 ساعت گذشته یکی از پرسوژه ترین بازیکنان فوتبال ایران بوده. بعد از درخواست قلعه نویی از بازیکن سابقش برای گفتن حقایقی درباره استقلال، حنیف اعلام کرد که فعلا صحبت نمی کند. سکوت او را عده ای اینگونه تحلیل کردند که او به خاطر ترس از رحمتی حرف نمی زند. البته حنیف خیلی زود این مساله را تکذیب کرد و گفت به موقع در مورد استقلال حرف خواهد زد. گفته می شود او به زودی در گفتگو با دوربین برنامه نود حرفهای ویژه ای درباره تیم سابقش مطرح خواهد کرد.

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-12-26 08:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر