فهرست
کنفرانسPSG–بارسا؛ بازی بزرگ
کنفرانسPSG–بارسا؛ بازی بزرگ

کنفرانسPSG–بارسا؛ بازی بزرگ

آی‌اسپورت- دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب شروع می‌شود. در شب اول بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن در پاریس با هم بازی می‌کنند. نشست خبری پیش از بازی را می‌خوانید:

امری، سرمربی PSG: فکر می‌کنم این دو تیم دیگر به خوبی همدیگر را می‌شناسند. ما به دفعات بازی حریف را تماشا و آنالیز کردیم. مطمئنم که آن‌ها همین کار را کرده‌اند. حضور در چنین بازی‌هایی همیشه مایه افتخار است. این دو تیم، تیم‌های بزرگی هستند؛ تیم‌هایی با نفراتی مستعد. پیروزی در نبردهای تن به تن و تیمی می‌تواند کلیدی باشد. البته که تاکتیک‌ها هم مهم خواهند بود ولی این بازیکنان هستند که در زمین تفاوت‌ها را رقم می‌زنند. در زمین هر دو تیم به دنبال این خواهند بود که در تمامی جوانب بر حریف چیره شوند. راه‌هایی برای شکست دادن بارسا وجود دارد اما ما باید با شخصیت و نقاط قوت خود بازی کنیم. ما از کیفیت لازم برای شکست دادن بارسلونا برخورداریم. به توانایی‌های بازیکنانم ایمان دارم و می‌توانم انگیزه‌شان را مشاهده کنم. همه بازیکنان تیم می‌خواهند بازی بزرگی را رقم بزنند. این یک دیدار سخت برای هر دو تیم خواهد بود.

انریکه، سرمربی بارسلونا: این صحیح است که این بازی‌ها رقابتی هستند که به عنوان یک لیگ شروع می‌شوند و تا زمانی که مرحله حذفی آن فرا نرسد، شرایط این رقابت‌ها می‌تواند تغییر کند. پاری‌سن‌ژرمن چند ماهی نیاز داشت تا به سطح بالایی برسد و اینک همانند دیگر رقبای سختی است که ما پیش از این در دور یک هشتم داشته‌ایم. همانند همیشه هدف ما این است که بدون در نظر گرفتن این که بازی برگشتی هم در کار است، برنده شویم.

     
آی اسپورت
2017-02-14 00:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر