فهرست
امیری - علیپور در یک قدمی زوج طلایی استقلال
امیری - علیپور در یک قدمی زوج طلایی استقلال

امیری - علیپور در یک قدمی زوج طلایی استقلال

آی اسپورت - پرسپولیس روز گذشته در اولین حضور یحیی گل‌محمدی روی نیمکت این تیم در لیگ نوزدهم موفق شد در یک بازی حساس با درخشش علی علیپور و وحید امیری از سد تراکتور بگذرد و صدرنشینی خود را تثبیت کند. در جدال مقابل تراکتور گل اول پرسپولیسی‌ها توسط علی علیپور و با پاس وحید امیری و گل دوم آن‌ها توسط وحید امیری و با پاس علی علیپور به ثمر رسید.

این دومین بازی پیاپی‌ای بود که پرسپولیسی‌ها با همکاری این دو بازیکن موفق می‌شدند حریف خود را شکست دهند. سرخپوشان پایتخت در آخرین حضور گابریل کالدرون آرژانتینی روی نیمکت این تیم هم موفق شده بودند با پاس علی علیپور و ضربه سر وحید امیری از سد نساجی مازندران بگذرند و 3 امتیاز ارزشمند را کسب کنند.

با 2 گل و پاس گلی که روز گذشته علی علیپور و وحید امیری به یکدیگر دادند، تعداد گل و پاس گل این دو در لیگ برتر به عدد 11 رسید. سیاوش اکبرپور و رضا عنایتی در رده‌ی اول تعداد گل و پاس گل دو بازیکن به هم در لیگ برتر قرار دارند و بهترین زوج تاریخ لیگ برتر محسوب می‌شوند. امیری و علیپور با درخششی که در بازی مقابل تراکتور داشتند، به رده سوم زوج‌هایی که بیشترین گل و پاس گل را به هم داده‌اند، در تاریخ لیگ برتر رسیدند. در رده دوم زوج آلوز-خلیفه اصل قرار دارد.

در لیگ نوزدهم هم امیری و علیپور در یکقدمی زوج خط حمله استقلال که در این فصل درخشان ظاهر شده‌اند، قرار دارند. ترکیب شیخ دیاباته که نقش اول بازی‌های بزرگ استقلال در این فصل است با مهدی قائدی مجموعا 5 گل و پاس گل داشته است که با این 5 گل و پاس گل بهترین عملکرد را در لیگ نوزدهم به نام خود به ثبت رسانده‌اند. امیری و علیپور هم با 4 گل و پاس گل در رده دوم لیگ نوزدهم قرار گرفته‌اند.

از مجموع 11 گل و پاس گلی که علی علیپور و وحید امیری به هم در تاریخ لیگ برتر داده‌اند، 4 گل را وحید امیری زده و علیپور پاس داده و 7 گل را علی علیپور به ثمر رسانده و وحید امیری به او پاس داده است. در این فصل هم این دو بازیکن در همکاری با هم در عدد 2 برابر هستند. هر کدام 2 پاس گل به دیگری داده تا مجموعا پرسپولیس 4 گل در همکاری این دو در لیگ نوزدهم زده باشد.

 

90tv

۲    
آی اسپورت
2020-01-27 14:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر