فهرست
نماینده آدیداس: هنوز با ایران قرارداد نبسته‌ایم
نماینده آدیداس: هنوز با ایران قرارداد نبسته‌ایم

نماینده آدیداس: هنوز با ایران قرارداد نبسته‌ایم

آی اسپورت – حواشی خرید البسه تیم ملی از شرکت آدیداس توسط فدراسیون فوتبال بسیار زیاد شده و انتقادهای زیادی را متوجه مسئولان فدراسیون فوتبال کرده است، در همین حال اما یکی از مسئولان مستقیم شرکت آدیداس گفت که هنوز قراردادی هم امضا نشده است.

فدراسیون فوتبال ایران حدود یک ماه پیش (14 آذرماه) اعلام کرد: «مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و فرید چاسبی مدیر بخش خاورمیانه آدیداس قراردادی یک‌ساله امضا کردند»، اما مولر که از مسئولان مستقیم شرکت آدیداس در ارتباط با بخش خاورمیانه است در این خصوص گفت: «فرید چاسبی رابط بین فدراسیون فوتبال ایران و آدیداس است. در قرارداد البسه تیم ملی فوتبال ایران، سه طرف حضور دارند؛ فدراسیون فوتبال ایران، آدیداس دبی و شرکت من در کشور آلمان. در حال حاضر قراردادی بین فدراسیون فوتبال ایران و آدیداس دبی به امضا رسیده و هفته آینده قرار ملاقاتی در دبی خواهیم داشت تا بین آدیداس دبی و شرکت من قراردادی امضا شود چون تأمین برخی اقلام آدیداس که تنها برای بازارهای اروپایی تولید شده‌اند، به‌عهده شرکت من است.»

مولر درباره اینکه قرارداد آدیداس با فدراسیون فوتبال ایران در چه‌مرحله‌ای است، گفت: «این قرارداد هنوز نهایی نشده و تا 10 روز دیگر و پس از ملاقات هفته آینده ما در دبی بین شرکت من و آدیداس دبی و امضای قرارداد، آدیداس دبی قرارداد نهایی‌شده را به فدراسیون فوتبال ایران تسلیم می‌کند.»

 

تسنیم

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-01-02 15:46:00
نظر دهید

۱ نظر
رضا
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۲
روز به روز بیشتر ابرو ایران و تو سطح بین الملل میبرن .کی می خوایم رو به جلو حرکت کنیم .
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر