فهرست
پیگیری بیله‌فلد برای قرارداد دربی آلمان؛ شوک دوم؟
پیگیری بیله‌فلد برای قرارداد دربی آلمان؛ شوک دوم؟

پیگیری بیله‌فلد برای قرارداد دربی آلمان؛ شوک دوم؟

آی‌اسپورت- سال گذشته استقلال و تراکتورسازی با حکم سنگین فیفا محروم شدند و حالا پرسپولیس دیگر تیم بزرگ فوتبال ایران! ولی به نظر نمی رسد فوتبال ایران از این احکام شدید درس گرفته باشد.  ضعف مفرط مدیریت در فوتبال ایران همچنان قربانی می گیرد و هزینه های چند میلیاردی برای این رشته ورشکسته می تراشد. آخرین نمونه آن جریمه بیش از سه ونیم میلیاردی بابت بی توجهی به قوانین در انتقال مهدی طارمی به پرسپولیس است و البته این جریمه تنها یک هفته پس از تامین رقم هشت میلیاردتومانی حکم فیفا در پرونده ژوزه پرتغالی به دست طاهری رسیده است.

در نخستین ساعات انتشار خبر محرومیت پرسپولیس و طارمی، مدیر روابط عمومی این مجموعه با دستپاچگی و در اقدامی ناشیانه دست به تکذیب خبر زد اما ساعتی نگذشت که مدیران پرسپولیس شوک ناشی از اقدام و عملکرد خود در نادیده انگاشتن اخطارهای متعدد رسانه ها و باشگاه ریزه اسپور را درک کردند و ضمن تایید خبر به فکر راه چاره افتادند! چاره ای که دیگر برای پیداکردنش دیر شده است و بهترین بازیکن فعلی قرمزها مهمترین بازی تاریخ این باشگاه را از دست داده است.

حالا  شکایت آلمانی ها برای لغو دربی دوستانه هم در مجاری قانونی پیش می رود و غرامت درخواستی ژرمن ها بابت هزینه های قرارداد منعقده به زودی از راه می‌رسد. مدیران بیله‌فلد که با اقدامات و تلاش زیاد طرف ایرانی بالاخره با برگزاری دربی دوستانه استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه خانگی شان موافقت کرده بودند حالا از لغو بازی و کم محلی طرف ایرانی به خسارت هایش به شدت عصبانی اند و با تمام قوا برای محکوم و محروم کردن سرخابی های ایران کار می کنند.
 
ارتباط گسترده و نفوذ آلمانی ها در محافل تصمیم گیری فوتبال در کنار جدیت و نظم و دیسیپلین آنها باعث نگرانی است که حکمی تاریخی و غیرقابل جبران در پیش باشد. در کمال تعجب دو مدیرعامل فعلی پرسپولیس و استقلال، هیچ واکنشی به این تهدیدها نداشته اند و شرکت قبلی واسطه در سامانه پیامکی که دستش با ورود ایرانسل از سفره چرب سرخابی ها قطع شد هم خودش را کنار کشیده است و حتی بنا ندارد بدهی هنگفتش به این دو تیم را هم پرداخت کند!
 

تابناک

۱۰ ۶  
آی اسپورت
2017-09-24 17:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
این موضوع دیگه هیچ ربطی به پرسپولیس نداره
۸ ۴
اتفاقا باید کل غرامت
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
رو شما بدین چون ترسیدین بازی رو ببازین و بازی رو به هم زدین البته طبق معمول سلطانی فر هزینه رو میپردازه.
خشی
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۹
وقاحت و دریوزگی اصل اول دسته سومی هاست!
۹
برای اتفاقا
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۹
مسئله اینه عزیزم که در شان تیم قهرمان فصل گذشته و یکی از بهترین تیم های فعلی آسیا نبوده و نیست که با تیم چسبیده به ته جدول بازی کند مگر به جبر لیگ و قوانین
۹
تحقیرآمیز مثل برخی هوادارن ششتایی
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۸
تیمی داریم که به اذعان فتح الله زاده محبوب ترین مدیر عامل تاریخ باشگاه شش تایی درین دوساله ۷۰ میلیارد هزینه کرده است و ته جدول است و هوادارانش از فرط حقارت چرت و پرت میگن
۹
کامیار کاتبی
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
تأسف‌بار تر از متن خبر کامنت‌های زیر این خبره. طرفداران دو تیم به جای اینکه فشار بیارن و مدیریت و فساد تیم‌هاشون رو اصلاح کنن ضد هم حرفای سخیف می‌زنن. همونقدر که استقلال غیر حرفه‌ایه پرسپولیسم غیرحرفه‌ایه و وضعیت جفتشون خرابه. پول من و شما رو که در قالب بودجه‌ي دولتی به راحتی میدن به ژوزه و باشگاه ترکیه‌ای و بیله‌فید و ما چسبیدیم به اینکه کی شش تاییه و کی چارتاییه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر