فهرست
دردسر بزرگ اینستاگرام برای یک بازیکن جوان
دردسر بزرگ اینستاگرام برای یک بازیکن جوان

دردسر بزرگ اینستاگرام برای یک بازیکن جوان

آی اسپورت – میرکو آنتونوچی، بازیکن ایتالیایی باشگاه ویتوریا پرتغال از این تیم کنار گذاشته شد و به تیم سابق خود یعنی رم باز خواهد گشت. گفته می‌شود انتشار ویدئویی از میرکو آنتونوچی، درست چند ساعت بعد از شکست ویتوریا مقابل بواویستا ناراحتی و اعتراض باشگاه پرتغالی و هوادارانش را در پی داشته است.

وینگر ایتالیایی در این ویدئو منتشر شده بسیار خوشحال به نظر می‌رسد و هیچ اثری از ناراحتی به خاطر شکست ویتوریا در چهره این بازیکن دیده نمی‌شود؛ تا جایی که آنتونوچی بعد از رخ دادن این اتفاق از هواداران تیم پرتغالی عذرخواهی کرد. با این حال به نظر می‌آید که عذرخواهی آنتونوچی مورد قبول باشگاه ویتوریا قرار نگرفته چرا که سرمربی این تیم یعنی جولیو ولاسکوئز در مصاحبه‌ای خبر جدایی این بازیکن از تیمش و بازگشت او به رم را تایید کرد.

سرمربی ویتوریا گفت: میرکو آنتونوچی دیگر بازیکن ویتوریا نیست. همه چیز خیلی ساده است. رفتار آنتونوچی چیزی نبود که باشگاه، مدیریت، تیم فنی و سایر اعضا از یک بازیکن قرضی انتظار داشته باشند. البته هواداران نیز شایسته چنین برخوردی از سوی او نبودند.

آنتونوچی در ماه ژانویه با قرارداد قرضی از باشگاه رم به ویتوریا پیوست و از آن زمان تا به حال دائماً تصاویری از زندگی شخصی خود به همراه نامزدش را در فضای مجازی و مشخصاً اینستاگرام منتشر کرده است. او حدود ۵۴۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد و در واقع به نظر می‌رسد که همین فضا بلای جان او شده است.

بروز این مشکل برای بازیکنی که پیش از این در سطح اول فوتبال اروپا و سری آ توپ زده، نشان می‌دهد که حواشی مربوط به فضای مجازی و اینستاگرام فقط مختص فوتبال ایران نیست و ریشه بین المللی دارد تا جایی که یک فوتبالیست اروپایی سطح اول نیز می‌تواند به آن دچار شود.

با این وجود تفاوت عمده به نحوه برخورد با این دست حواشی در فوتبال اروپا نسبت به ایران برمی گردد؛ همانطور که خواندید، باشگاه‌های اروپایی هرگز در رابطه با چنین مسائلی ملاطفت به خرج نمی‌دهند و قاطع‌ترین برخورد را با بازیکنان و حتی مربی خاطی انجام می‌دهند. این در حالی است که در فوتبال کشورمان کمتر شاهد این دست برخورد‌های قاطعانه هستیم؛ موضوعی که می‌تواند ادامه دار بودن چنین حاشیه‌هایی را به همراه داشته باشد. 

 

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2020-06-26 13:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر