فهرست
تاثیر رضاییان در پرسپولیس: 80 درصد پیروزی
تاثیر رضاییان در پرسپولیس: 80 درصد پیروزی

تاثیر رضاییان در پرسپولیس: 80 درصد پیروزی

آی اسپورت- حضور اجباری رامین رضاییان در ترکیب پرسپولیس، باز هم به نفع تیم برانکو شد و آن‌ها با دو گل که با تاثیر مستقیم او زده شد، صبا را در قم شکست دادند. بازی کردن فیکس رضاییان در این فصل، معمولا مشروط به محرومیت یا مصدومیت بازیکنان اصلی برانکوست اما آمار، نشان می‌دهد نتایج پرسپولیس با حضور او، بهتر از همیشه هستند.

پرسپولیس این فصل 68 درصد بازی‌هایش را برده و با اختلاف مناسبی نسبت به تراکتورسازی، در صدر جدول قرار دارد. در بازی‌هایی که رضاییان برای پرسپولیس بازی کرده، این میانگین به عدد فوق العاده هشتاد درصد می‌رسد. رضاییان این فصل در 5 بازی با ماشین‌سازی، پدیده، ذوب آهن، سیاه جامگان و صبا بازیکن فیکس پرسپولیس بود. پرسپولیسی‌ها در یکی از این بازی‌ها، به ذوب آهن باختند و 4 مسابقه دیگر را با برد تمام کردند.

در همین مدت، 4 بازی برانکو رضاییان را روی نیمکت نشاند و آمار پرسپولیس از این بازی‌ها، دو برد و دو مساوی بود. پرسپولیس با ورود تعویضی رضاییان مقابل پیکان و استقلال خوزستان متوقف شد و دو برد مقابل گسترش و صنعت نفت هم، با گل‌هایی بدست آمد که با سانترهای او وارد دروازه حریف شدند.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2017-01-29 16:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امید
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۸
رضائیان وقتی به عنوان بازیکن ذخیره بوده تأثیر زیادی داشته. با اینحال پرسپولیس متکی به بازیکن نیست و بزرگترین بازیکن دنیا هم که باشی برای مفید بودن باید تابع سرمربی باشی
تراختور تیمی که تاچندسال پیش لیگ یک بود
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۵
حالا هم که بهش بازی میده از عنوان استفاده اجباری در ترکیب استفاده میکنید.نکنید آقا
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر