فهرست
شربتی پس از روز پرماجرا؛ ممنوع‌المصاحبه هستم
شربتی پس از روز پرماجرا؛ ممنوع‌المصاحبه هستم

شربتی پس از روز پرماجرا؛ ممنوع‌المصاحبه هستم

آی اسپورت - باشگاه سیاه‌جامگان مشهد پس از حواشی و هجمه‌های اتفاق افتاده علیه رضا شربتی در دیدار تیم مشهدی با تیم فوتبال تراکتورسازی بازیکن خود را ممنوع‌المصاحبه کرده است. شربتی درباره اتفاقات رخ داده در بازی دیروز گفت: «من صحبت‌هایم را پس از دیدار با تراکتورسازی انجام داده‌ام و حقیقت را گفتم. از این پس نیز تا زمانی که باشگاه به من اجازه نداده مصاحبه نمی‌کنم.»

بسیاری از کارشناسان شربتی را مقصر گل دوم تراکتورسازی در لحظات پایانی دیدار این تیم برابر سیاه‌جامگان می‌دانند زیرا زمانی که این بازیکن روی خط دروازه‌ و در کنار تیر دروازه‌ ایستاده بود و می‌توانست مانع از ورود توپ به دروازه‌ شود، عکس‌العمل عجیبی داشت و هیچ گونه حرکتی نکرد و توپ به راحتی از کنار پای او به داخل دروازه‌ رفت تا سیاه‌جامگان در آخرین دقایق این دیدار تساوی را با شکست عوض کند.

 

ایسنا

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-25 10:56:00
نظر دهید

۱ نظر
a
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۰۶
کلا دوست دارین مقاله الکی بدین نه؟! ویدئوی گل و بزارین معلوم می شه بعد از سر حاتمی توپ به یکی اون وسط می خوره و تغییر جهت میده و شربتی کاری ازش ساخته نیست!! اینکه میان آّروی یکی رو اینطوری می برن باعث می شه اون دنیا جواب بدین!!! بسته این همه تهمت مثلال اسمتون مسلمانه!! حقتونه همه جا ممنوع الورود باشین!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر