فهرست
شهرخودرو 1-0 نساجی؛ پیروزی در بازی پربرخورد
شهرخودرو 1-0 نساجی؛ پیروزی در بازی پربرخورد

شهرخودرو 1-0 نساجی؛ پیروزی در بازی پربرخورد

آی اسپورت - شهر خودرو با شکست دادن میهمان خود سه رده در جدول رده بندی صعود کرد.

 

 هفته دوازدهم لیگ برتر؛ چهارشنبه: 99/11/01 ؛ ساعت 15:00

استادیوم: یادگار امام رضا مشهد/ بدون تماشاگر.

تیم داوری: حسن اکرمی، کمک ها: فرهاد فرهاد پور و میلاد قاسمی

 

ترکیب شهرخودرو: میلاد فراهانی، محمدعرفان معصومی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، رضا یزدان ‌دوست، امیرحسین کریمی، اکبر صادقی، صادق صادقی (علی طاهران 82)، رحمان جعفری (احمد جبوری 72)، امین قاسمی ‌نژاد و حسین مهربان (امید منصوری 94)

سرمربی: مهدی رحمتی

 

ترکیب نساجی: نیما میرزازاد، حامد شیری، مجتبی بیژن، سعید غلامعلی ‌بیگی، آرمان قاسمی (حسن نجفی 63)، علی داوران، روزبه شاهعلی دوست (ایوب کلانتری 75)، میلاد کمندانی (عرفان گل‌محمدی 63)، مهرداد بایرامی، امیرحسین یحیی‌زاده (کریم اسلامی 46) و محمد مهدی نظری (بهزاد داوودی 82)

سرمربی: مجید جلالی

 

کارت زرد:

عبدالکریم اسلامی، علی داوران و مهدی نظری از نساجی،

فرشاد فرجی، رحمان جعفری، اکبر صادقی از شهرخودرو، حسین مهربان از شهرخودرو و رضا یزداندوست از شهرخودرو

 

شرح گل:

شهرخودرو 1-0 نساجی (امین قاسمی نژاد 30):

پاس در عمق فرشاد فرجی برای امین قاسمی نژاد، او را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن فرصت طلب با یک شوت بغل پای دقیق از زاویه ای تقریبا بسته دروازه نساجی را باز کرد.

 

لحظات حساس:

دقیقه 14: شوت سنگین فرشاد فرجی از پشت محوطه جریمه، بعد از برخورد به مدافع نساجی راهی کرنر شد.

دقیقه 18: رحمان جعفری از سمت راست وارد محوطه جریمه شد و با یک شوت روی پا دروازه حریف را هدف گرفت اما ضربه او به حدی بی دقت زده شد که عرض زمین را طی کرد.

دقیقه 23: ضربه سر خطرناک علی نعمتی روی ارسال کرنر، می رفت دروازه نساجی را باز کند اما توپ با اختلافی اندک به بیرون رفت.

دقیقه 34: روی یک کرنر کوتاه، علی نعمتی در شلوغی محوطه جریمه تیم نساجی صاحب موقعیت شد اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 43: پاس رو به عقب رضا یزدان دوست، به دروازه بان، به قدری سرعت داشت که میلاد فراهانی موفق به کنترل آن نشد و در حالی که می رفت به یک گل به خودی تبدیل شود، توپ به طرز خطرناکی از کنار دروازه شهرخودرو راهی کرنر شد.

دقیقه 49: ارسال کرنر علی بیگی با تعلل مدافعان شهرخودرو، می رفت با ضربه روزبه شاه علی دوست به گل تساوی نساجی تبدیل شود که میلاد فراهانی با یک دست از فاصله ای نزدیک توپ را مهار کرد.

دقیقه 57: رحمان جعفری پس از طی مسیری 50 متری وارد محوطه جریمه تیم نساجی شد و با یک توی سر توپ، خود را در موقعیت شوتزنی با پای راست قرار داد، شوت او اما از قدرت کافی برخوردار نبود و دروازه بان نساجی به راحتی آن را مهار کرد.

دقیقه 78: امین قاسمی نژاد با یک پاس خوب، صادق صادقی را در پشت محوطه جریمه، در موقعیت شوتزنی قرار داد؛ شوت کات دار این بازیکن در حالی که واکنش دروازه بان حریف را هم به دنبال داشت، با فاصله ای بسیار اندک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 85: شوت سرکش ایوب کلانتری از پشت محوطه جریمه را فراهانی به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه 94: روی یک ضد حمله سریع، شهرخودرو می توانست به گل دوم برسد اما ضربه جبوری که به تیرک دروازه برخورد کرد، با تصمیم داور بازی، آفساید اعلام شد.

 

در حاشیه:

*مجید جلالی در اولین بازی که روی نیمکت نساجی نشسته، امیدوار است به هشت هفته ناکامی متوالی این تیم پایان بدهد. او مثل همیشه از روی نیمکت نظاره گر بازی است. برخلاف سرمربی نساجی، رحمتی از دقیقه یک از کنار زمین مشغول راهنمایی شاگردانش است.

*امین قاسمی نژاد، بعد از به ثمر رساندن گل اول تیمش، به باتوجه به اینکه دروازه تیم شهر خود را باز کرده بود، شادی گل آنچنانی انجام نداد.

*داور بازی در آخرین لحظات نیمه اول، به دلیل اعتراضات مکرر، یک کارت زرد را به علی سامره، مربی شهرخودرو نشان داد.

*به دلیل اعتراض به داور بازی، محمد نوازی هم از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

*سید مهدی رحمتی هم به مانند دستیاران خود در این دیدار از داور بازی کارت زرد دریافت کرد!

*حسن اکرمی داور این دیدار برای آرام نگاه داشتن جو بازی کار دشواری را داشت و 10 بار هم از کارت زرد استفاده کرد! جالب اینجاست که سهم کادر فنی شهر خودرو از این کارت ها خیلی قابل توجه بود. سید مهدی رحمتی، سرمربی شهرخودرو به همراه محمد نوازی و علی سامره، دو دستیار خود به دلیل اعتراض به قضاوت بازی، از داور کارت زرد دریافت کردند.

     
آی اسپورت
2021-01-20 16:50:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر