فهرست
امیر عابدزاده: پدرم خوشحال بود!
امیر عابدزاده: پدرم خوشحال بود!

امیر عابدزاده: پدرم خوشحال بود!

آی اسپورت - دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد، برتری مقابل بوسنی می‌تواند به افزایش اعتمادبه‌نفس تیم ملی برای بازی‌های پیش رو کمک کند.

امیر عابدزاده درباره برتری ۲-۰ تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی که در یک دیدار تدارکاتی رقم خورد، گفت: خدا را شکر که با پیروزی مقابل تیم خوب بوسنی، توانستیم یک اردوی خوب را پشت سر بگذاریم. بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. اردو و امکاناتی که داشتیم، عالی بود. متأسفانه فقط زمان کوتاهی در کنار هم بودیم و نتوانستیم خیلی تمرین داشته باشیم، اما با جلسات فنی و همدلی توانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

او درباره تیم بوسنی هم گفت: می‌دانستیم بوسنی تیم خوبی است و رزومه خوبی دارد، ولی همدل بودیم و انرژی مثبت داشتیم و نتیجه خوبی گرفتیم. به نظرم این برد می‌تواند به افزایش اعتمادبه‌نفس تیم برای بازی‌های پیش رو کمک کند.

دروازه‌بان تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا پس از این بازی با پدرش احمدرضا عابدزاده صحبت کرده است یا خیر، گفت: من همیشه با او صحبت می‌کنم. پدرم خوشحال بود که توانستم به تیم کمک کنم و ایران برنده شد. وقتی ایران می‌برد، همه مردم خوشحال می‌شود و پدرم نیز از این بابت خوشحال بود. سعی می‌کنم همان روند پدرم و اعتمادبه‌نفس زیاد مثل او را داشته باشم. همه اعضای تیم عملکرد خوبی داشتند و این باعث شد که خیال همه راحت باشد. تا جایی که توانستیم، تاکتیک‌ها را پیاده کردیم و دفاع و حمله خوبی داشتیم. البته فرصت‌های دیگری هم برای گلزنی داشتیم، ولی مهم برد بود که می‌تواند به اعتمادبه‌نفس تیم کمک کند. دوست دارم مردم همیشه ما را حمایت کنند و امیدوار باشند و انرژی خوب و مثبتی برای ما ارسال کنند. با گرفتن پیام آنها قدرت‌مان چند برابر می‌شود.

۶    
آی اسپورت
2020-11-13 19:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر