فهرست
دخیا به زودی گران‌ترین دروازه‌بان دنیا می‌شود
دخیا به زودی گران‌ترین دروازه‌بان دنیا می‌شود

دخیا به زودی گران‌ترین دروازه‌بان دنیا می‌شود

آی اسپورت - روزنامه انگلیسی تلگراف گزارش داد داوید دخیا، دروازه‌بان اسپانیایی منچستریونایتد که در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره تمدید قرارداد او با شیاطین سرخ وجود داشت، با امضای یک قرارداد شش‌ساله جدید به ارزش 117 میلیون پوند با یونایتد موافقت کرده و در صورت امضای این قرارداد به گران‌ترین دروازه‌بان دنیا تبدیل خواهد شد.

تلگراف می‌گوید دخیا که اولین حضور خود در ترکیب یونایتد را روز شنبه، در جریان اردوی پیش‌فصل شیاطین سرخ در سنگاپور و پیروزی 1-0 این تیم مقابل اینتر میلان انجام داد به زودی قرارداد جدیدی با یونایتد امضا خواهد کرد. گفته می‌شود دستمزد جدید دخیا 375 هزار پوند در هفته خواهد بود. دخیا به محض بازگشت به انگلیس و پایان تور پیش‌فصل یونایتد این قرارداد را امضا خواهد کرد.

دخیا حدود هشت فصل است که سنگربان شماره 1 یونایتد بوده و قرارداد قبلی‌اش در سال 2020 منقضی می‌شود. یونایتد اخیرا بسیار نگران بود که دخیا را در پایان قرارداد فعلی‌اش از دست بدهد. دخیا در سال 2011 درحالیکه دروازه‌بانی 20ساله بود از اتلتیکو مادرید به یونایتد پیوست و بعد از شروعی متزلزل در این تیم، در نهایت جایگاهش را به عنوان یکی از بهترین دروازه‌بانهای دنیا تثبیت کرد. 

 

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-07-21 12:34:00
نظر دهید

۱ نظر
رضا
يكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۴
یونایتد همیشه تو بازیکن گرفتن سرش کلاه میره اخه این یه میلیونم نمی ارزه بعد ۱۱۷ میلیون پوند میخوان بش بدن به جای این دو تا بازیکن خوب بگیرید .کجایی فرگوسن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر