فهرست
افسوس برانکو: طارمی بهترین بازیکن ما بود!
افسوس برانکو: طارمی بهترین بازیکن ما بود!

افسوس برانکو: طارمی بهترین بازیکن ما بود!

آی اسپورت – یک روز پیش از بازی حساس پرسپولیس و الهلال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برانکو ایوانکوویچ از غیبت مهدی طارمی در این بازی ابراز تاسف کرد. سرمربی پرسپولیس در نشست خبری قبل از این بازی گفت: «طارمی یکی از بهترین مهاجمان و یکی از بهترین گلزنان قاره آسیا است، اما به هر حال جانشینی برای او داریم. در اهمیت طارمی برای پرسپولیس می‌توانم اهمیت کارلوس ادواردو برای الهلال را مثال بزنم.»

برانکو درباره این بازی گفت: «الهلال بهترین تیم آسیاست. با تیمی قدرتمند و سرسخت مصاف خواهیم کرد. ما روی روحیه تیمی تمرکز کرده‌ایم، نه یک بازیکن. روحیه تیمی مهمتر از مشکلاتی است که ممکن است در جریان بازی در ورزشگاه به وجود بیاید.»

برانکو درباره تیم خودش هم صحبت کرد: «نتایج ما روند رو به رشدی داشته و اکنون تیمی قدرتمند در اختیار داریم. این گفته من هم در دو بازی رفت و برگشت برابر الاهلی عربستان مشهود بود. ما موفق شده‌ایم با بازیکنان بومی به این مرحله از مسابقات گام بگذاریم و تلاش می‌کنیم برابر الهلال هم نتیجه خوبی بگیریم.»

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-09-25 13:38:00
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۶
جایی برای افسوس نیست. روحیه و شخصیت تیمی بالایی از خودمون نشون بدیم و بازی را به نفع خودمون تموم کنیم. میزان نتیجه گیری در این بازی، به میزان انگیزه، تلاش و جنگندگی و روحیه بالی تیمی برمیگرده. نبود طارمی اثرگذار نیست اینو در بازی با الاهلی هم دیدیم.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر