فهرست
دکه آنلاین: ماجرای میک
دکه آنلاین: ماجرای میک

دکه آنلاین: ماجرای میک

آی اسپورت – خبر ورزشی با انتشار عکسی از میک مک درموت نوشته در صورت پیروزی استقلال مقابل سپیدرود، این مربی تا نیم فصل سرمربی آبی ها خواهد بود. خبر ورزشی مدعی شده هر 4 کاپیتان استقلال در فهرست سیاه مربی ایرلندی هستند و یکی از دلایل اختلاف او با منصوریان، مهدی رحمتی بوده به طوریکه مک درموت اصلا علاقه ای به استفاده از او ندارد. این روزنامه اظهار نظر برانکو درباره محرومیت طارمی را هم منتشر کرده و اینکه او مشاوران خوبی نداشته.

 

خبر ورزشی 2 مهر
خبر ورزشی 2 مهر

روزنامه گل با انتشار عکسی از مهدی طارمی از قول یک وکیل نوشته که پرسپولیس در ماجرای محرومیت این بازیکن حتی یک درصد هم شانس برد ندارد. این روزنامه به ادعای دو ستاره استقلال در یک جمع خصوصی اشاره کرده. اینکه مظلومی سرمربی این تیم خواهد شد. زنگا هم به آبی ها پیغام داده که به این تیم نمی آید.

 

روزنامه گل 2 مهر
روزنامه گل 2 مهر

پیروزی با اشاره به خوشحالی الهلال بابت محرومیت طارمی و پرسپولیس به این تیم عربستانی هشدار داده که شادی شان تبدیل به عزا خواهد شد. طارمی گفته با وجود منشا و علیپور و امیری خیال همه بابت خط حمله پرسپولیس راحت خواهد بود. این روزنامه از تمدید قرارداد 9 بازیکن پرسپولیس و بازگشت عالیشاه خبر داده است.

 

پیروزی 2 مهر
پیروزی 2 مهر

ایران ورزشی با اشاره به پایان قرارداد 8 بازیکن پرسپولیس در پایان فصل از تیتر خطر خشکسالی در مزرعه سرخ استفاده کرده. این روزنامه به شکسته شدن رکورد وزنه برداری جهان توسط سهراب مرادی هم اشاره کرده.

ایران ورزشی 2 مهر
ایران ورزشی 2 مهر

۲    
آی اسپورت
2017-09-24 09:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر