فهرست
لژِیونرها: پاس گل جهانبخش، برد آلکمار
لژِیونرها: پاس گل جهانبخش، برد آلکمار

لژِیونرها: پاس گل جهانبخش، برد آلکمار

آی‌اسپورت- ایرانی‌ها در لیگ‌های هلند، روسیه و نروژ و یونان امشب به میدان رفتند. در دربی ایرانی‌ها در هلند آلکمار و علیرضا جهانبخش برابر رضا قوچان‌نژاد و هیرنفین قرار گرفتند. در این دیدار ابتدا تیم میزبان به گل رسید و نیمه اول با یک گل به سود گوچی و هیرنفین به پایان رسید. در نیمه دوم اما آلکمار به بازی برگشت و بعد از گل تساوی دقیقه 73، با پاس گل علیرضا گل پیروزی را دقیقه 90 به ثمر رساند. بازی تا لحظات پایانی با نتیجه یک بر یک دنبال می‌شد علیرضا جهانبخش با نفوذ عالی از سمت راست زمین وارد محوطه جریمه شد و پاس در عرض داد تا پاناتلیس هاتزیدیاکوش ۲۰ ساله در دقیقه ۹۰ گل برتری را بزند.

در روسیه آمکار با سعید عزت‌اللهی در هفته‌ چهاردهم لیگ دسته یک روسیه برابر اورال قرار گرفت و به تساوی یک بر یک دست یافت. سعید عزت اللهی در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و در ‌دقیقه ۵۷ تعویض شد. آمکار با ۱۶ امتیاز در جایگاه دوازدهم لیگ دسته یک روسیه قرار دارد.

در ادامه مسابقات هفته بیست و نهم و ماقبل پایانی فصل ۲۰۱۷ اوبوس لیگ نروژ تیم میوندالن با سوشا مکانی در ایساچسن استادیوم میزبان لوانگر رده هفتمی بود. یاران سوشا مکانی که بعد از ۶ برد متوالی هفته گذشته شکست خورده بودند، امروز دوباره توانستند به پیروزی رسیده و برابر لوانگر با نتیجه ۳ بر یک به برتری برسند. سوشا مقابل لوانگر یازدهمین بازی این فصل خود برای میوندالن را انجام داد؛ ضمن اینکه تیم او توانسته به پلی‌آف اوبوس لیگ نروژ راه پیدا کند.

تیم پانیونیوس در بازی خانگی هفته نهم سوپرلیگ یونان با شکست مواجه شد. پانیونیوس در حضور 90 دقیقه‌ای مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی برابر آاک با یک گل در ورزشگاه خانگی نیوازمیرنا شکست خورد. سرجیو در دقیقه 81 گل 3 امتیازی تیم آاک را وارد دروازه پانیونیوس کرد. در جدول رده‌بندی سوپر لیگ یونان تیم پانیونیوس با اندوخته 14 امتیازی‌اش همچنان رتبه ششم را حفظ کرد. تیم آاک نیز با پیروزی در بازی امشب 17 امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.
۲    
آی اسپورت
2017-10-29 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر