فهرست
سانه: لو دلایل قانع‌کننده برای خط زدنم داشت
سانه: لو دلایل قانع‌کننده برای خط زدنم داشت
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

سانه: لو دلایل قانع‌کننده برای خط زدنم داشت

آی‌اسپورت- لروی سانه، ستاره جوان فوتبال آلمان، اعلام کرد که یواخیم لو دلایل قانع کننده‌ای برای حذف او از فهرست نهایی ژرمن‌ها برای جام جهانی ۲۰۱۸ داشت. سانه با ۱۰ گل و ۱۵ پاس گل، فصل درخشانی را در منچسترسیتی سپری کرد و انتظار می‌رفت یکی از ستاره‌های آلمان در جام جهانی باشد اما لو او را در فهرست نهایی تیمش برای جام جهانی قرار نداد. در نهایت آلمان با دو شکست و یک پیروزی دشوار، در مرحله گروهی از رقابت‌ها کنار رفت اما به رغم این نتیجه ضعیف، لو در سمتش به عنوان مربی آلمان ابقا شد.

گواردیولا به تازگی از سانه خواست تا از این اتفاق به عنوان عامل انگیزشی استفاده کند و به سرمربی مانشافت نشان بدهد که شایستگی حضور در تیم ملی آلمان را دارد. این ستاره ۲۲ ساله هم تاکید کرد کینه‌ای از لو به دل ندارد. او به خبرنگاران گفت:

«من با یوگی لو در مورد تصمیمش صحبت کردم. البته من تصمیم او را پذیرفتم. او دلایل خوبی برای تصمیمش داشت. به همین دلیل مشکلی وجود ندارد. برای من واقعا ناراحت کننده بود که در مرحله گروهی حذف شدیم. فکر می‌کنم پذیرفتن این مسئله کمی دشوار بود.»

 

ورزش سه

  ۱  
آی اسپورت
2018-07-21 23:58:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب!
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۶
یوگی لو رسما رید! با پلتن هارد (مجسمه بی قواره) و گومز (گیج به تمام معنا) و مولر (فلج تمام) و اوزیل (خمار) و هوملز (فقط ادعا) و بواتنگ (توهم خوشتیپی!) و .. تیم آلمان رو به فنا داد.. مطمئن باشید به ریدنش ادامه میده تا برکنارش کنن حالا ببینید کی بهتون گفتم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر