فهرست
قاب روز؛ اولین تمرین علیپور با تیم ملی
قاب روز؛ اولین تمرین علیپور با تیم ملی

قاب روز؛ اولین تمرین علیپور با تیم ملی

آی اسپورت – یک روز پس از درخشش در آسیا و زدن دو گل به نسف‌کارشی ازبکستان، علی علیپور برای اولین بار در تمرین تیم ملی شرکت کرد. او به همراه دیگر ملی‌پوشان پرسپولیس در تمرین ریکاوری که اخیرا بعد از بازی‌های باشگاهی ملی‌پوشان در کمپ تیم ملی برگزار می‌شود حاضر شد و ریکاوری کرد. در اوایل هفته بود که همسر علیپور در اینستاگرام از دعوت شدن او به تیم ملی خبر داده بود و امروز با حضور او در تمرین ریکاوری مشخص شد که این خبر درست بوده است.

حضور علیپور آماده در تمرینات تیم ملی می‌تواند تهدید و زنگ خطری برای دیگر مهاجمان ملی‌پوش مثل سردار آزمون و رضا قوچان‌نژاد باشد. این دو بازیکن در یک سال اخیر زیاد روی فرم نبوده‌اند و عملکرد آنها انتقادات زیادی را به همراه داشته است.

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2018-02-14 18:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امیرحسین
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۷
متاسفانه بازیکنان داخلی که در جلسه به اصطلاح ریکاوری تیم ملی حاضر میشوند در دو هفته اخیر امادگی بالایی نشون ندادند! امیدوارم علیپور خراب نشه! امسال این جام جهانی لعنتی برای ما خیلی پرهزینه شده!
علی زارع
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۸
ضمن تمام بی احترامی که برای کیروش قایلم
نگران نباشید
کیروش کارشو بلده.
۳
فرشید
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
جام جهانی لعنتی؟؟؟؟؟؟؟مطمئن باش یکی مثل علی پور هر شب با رویای جام جهانی می خوابه.
۷
مهرداد
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۹
نه اتفاقا برعکس میشه گفت که برخی خودشون شل کردن وگرنه نمونه بارزش وحید امیری و وریا غفوری که این هفته ها خیلی اماده هستن-- یا سید جلال که افت نداشته زیاد تاثیر منفی روی بازیکن ها نداره مگر خود بازیکن خراب کنه خودشو
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر