فهرست
هدف رئال: تکرار موفقیت‎های گذشته
هدف رئال: تکرار موفقیت‎های گذشته

هدف رئال: تکرار موفقیت‎های گذشته

آی اسپورت- ابتدا این طور به نظر می‎رسید که  زین‎الدین زیدان از زمان نشستن روی نیمکت رئال مادرید همه تمرکزش را روی لیگ قهرمانان و قهرمانی در این جام گذاشته است. اما در واقع او اهمیت زیادی برای لیگ قائل است می‎‏توان به خوبی این را دید. به همین دلیل هم حاضر است پای بازیکنانش روی پوست موز باشد، اما برای بازی مقابل دپورتیوو لاکرونیا اصلی‎ترین ترکیبش را به زمین بفرستد.

رئال مادرید در حالی رقابت‎های فصل جدید را آغاز کرد که بعد از 3 بازی در این فصل 2 جام کسب کرد و حالا قرار است دوباره دلاوری‎های فصل گذشته را تکرار کند و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا شود. برای این هدف هم زیدان اصلا نگران به نظر نمی‏رسد و دوباره احتمالا می‏خواهد از سیستم چرخشی که در استفاده از آن موفق هم بوده استفاده کند.

این تیم اخیرا نشان داده که حتی از بازی‎های بزرگ هم نمی‏ترسد و این یعنی اولین جام در دسترس برای آن‎ها لالیگا است که شاید کمتر تیمی در آن قادر باشد برای رئال دردسر درست کند. این شرایط البته مربوط به فصل گذشته بود و احتمالا با جام‎هایی که رئال کسب کرده و دو قهرمانی اول فصلش اوضاع برایش تغییر هم کرده و حالا همه اعضای این تیم انگیزه و روحیه بهتری دارند.

البته که زیدان می‎‏داند غرور تنها عاملی است که می‏‌تواند تیمشان را از پای در آورد و به همین دلیل به بازیکنانش هشدار داده است:«اشتباهات بچه‎گانه برایمان سنگین تمام خواهند شد». این هشدار او در آستانه بازی تیمش در ریازور است.

اگر مادرید با انگیزه و هیجان بازی کند و فرم ایده‎آلی که در 3 بازی اخیر داشته را دوباره تکرار کند، مطمئنا همه راضی خواهند بود و معنی‎اش این است که باید پیش‎فصل ضعیف را فراموش کنند. زیدان تصمیم دارد تا قبل از تعطیلات بین‎المللی 6 امتیاز کسب کند و می‎‏داند با شرایطی که بارسلونا و اتلتیکو مادرید، اصلی‎ترین رقیبان این تیم در راه رسیدن به قهرمانی، دارند، باید از دوران ضعف آن‎ها نهایت استفاده را ببرد.

برای رقابت‏های این فصل حتی سویا و والنسیا هم قدرت همیشگی را ندارند و این یعنی شرایط برای موفقت دوباره رئال مادرید به خوبی فراهم است.

 

۲    
آی اسپورت
2017-08-20 15:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر