فهرست
آمار استقلال در یک چهارم/ 15 از 20
آمار استقلال در یک چهارم/ 15 از 20

آمار استقلال در یک چهارم/ 15 از 20

آی اسپورت- استقلال امسال برای بیست و یکمین بار در تاریخ جام حذفی، موفق شده خودش را به مرحله یک چهارم برساند. در 20 بار قبلی، استقلال 15 بار از این مرحله به سلامت عبور کرده و راهی نیمه نهایی شده و 5 بار با جام در این مرحله وداع کرده است.

این برای نهمین بار است که استقلال در این مرحله جام حذفی با تیمی تهرانی روبرو می شود. در 8 مصاف قبلی، استقلال 6 بار درنهایت برنده و راهی مرحله بعدی شده است.

4 بار کار استقلال در جام حذفی به ضربات پنالتی کشیده شده است (شامل هر دو سال اخیر). آبی ها در 50 درصد این بازیها موفق بوده و در نیم دیگر شکست خورده و حذف شده اند.

بیشترین رویارویی استقلال در این مرحله با ذوب آهن بوده در 3 بازی شامل 2 صعود و یک حذف. بعد از ذوبی ها، پرسپولیس (یک برد و یک باخت در ضربات پنالتی) و ابومسلم (دو برد) با دو مصاف قرار دارند.

در 10 دوره اخير جام حذفی، استقلال 8 بار شامل امسال حضور در اين راند را تجربه مي کند. در 7 حضور قبلي، آنها تنها يک بار (برابر ذوب آهن با شکست در ضربات پنالتی) موفق به پيروزي و رسيدن به مرحله نيمه نهايي نشده و در 6 بازي ديگر خودشان را به جمع 4 تيم برتر رسانده اند شامل دو پيروزي در ضربات پنالتي با درخشش رحمتي (برابر نفت) و طالب لو (برابر راه آهن).

برنده دوئل استقلال و نفت در نیمه نهایی به مصاف پیروز بازی سایپا و سپاهان می رود که در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

۴ ۱  
آی اسپورت
2016-12-19 20:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ق مثل قشقایی
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۲۰:۳۴
قابل توجه تیم هایی که تو مرحله ۱/۳۲ توسط اف سی قشقایی حذف شدن خخخخخخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر